Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Opravte nízký svazek reproduktoru na Nexus 5 modifikací hardwaru

Opravte nízký svazek reproduktoru na Nexus 5 modifikací hardwaru

Sotva najdete uživatele smartphonu, který je potěšen intenzitou objemu a výdrží baterie zařízení, které vlastní. Závod mezi různými výrobci, který přijde s telefonem „nejmenší vůbec“, jim nedovoluje používat větší reproduktory a baterie, aby se zajistilo hlasitějšího objemu a lepšího výkonu baterie.

Protože jsme si vědomi, že takové problémy jsou některé z nejběžnějších stížností mezi uživateli, nechybí nám sdílení žádného mod nebo řešení, které by je opravily, kdykoli se o tom dozvíme. V minulosti jsme pokryli různé objemové hack mody pro různá zařízení Android. V tomto článku uvidíme další zajímavý objem fixový mod pro nově vydanou vlajkovou loď Google, Nexus 5. Jedním z důvodů, proč je tento mod zajímavý, je to, že se úplně liší od jakékoli metody oprav objemu, jakou jsme kdy viděli Zařízení Android. Pro provedení níže uvedeného MOD nemusíte root, naváděcí zotavení, prohlížeč kořenů nebo soubor Mod.

Nexus 5 je dnes bezpochyby jedním z nejlepších smartphonů a od kritiků obdržel také docela pozitivní recenze. Má mocný procesor Qualcomm Snapdragon 800, 2 GB RAM, dobrý 4,5 ″ displej a různé skvělé specifikace. Jediným závažným problémem, který mnoho uživatelů telefonu vykazuje, je však nízko objemový výstup reproduktorů.

Adam Outler, známý vývojář z XDA, měl na svém zcela novém Nexus 5 nízký objem reproduktorů a když ve svém známém kontaktoval další majitele tohoto telefonu, uvedli, že si takový problém nevšimli. To přimělo Adam si myslet, že problém s objemem měl něco s hardwarem určité jednotky zařízení, které má s sebou. K vyřešení tohoto problému udělal odvážný krok, který by udělal jen muž jeho myšlení.

Adam vytáhl zadní kryt a baterii svého zařízení a objevil něco neobvyklého. Při bližším pohledu zjistil, že lepidlo, které se drželo komponenty hardwaru, se dostalo do nečekaných oblastí a blokovalo objemné porty. Rozhodl se udělat hardwarový mod, shromáždil požadované nástroje a byl schopen odblokovat porty. Po provedení tohoto mod, pozoroval významný rozdíl v hlasitosti hlasitosti reproduktoru jeho Nexus 5. Pokud čelíte problémům s nízkým objemem na vašem Nexus 5 a jsou dostatečně odvážní, abychom to sami napravili, pokusili jsme se popsat Jak Adam udělal všechno.

Varování!

Metoda uvedená níže zahrnuje provedení úpravy v hardwaru vašeho telefonu a pokud nebude provedeno velmi pečlivě, může způsobit závažné problémy. postupujte obezřetně.

Požadované nástroje:

Šroubovák #0

Všechna špendlík, jehla nebo jakýkoli podobný nástroj, který je snadno držen.

Zapalovač

Kytarový výběr

Nástroj otvíráku pouzdra nebo něco podobného

Jak udělat mod:

Po shromáždění potřebných nástrojů je nyní čas na skutečnou akci.

Odstraňte zadní panel svého Nexus 5 pomocí otvíráku pouzdra nebo jakékoli jiné věci, která může tuto práci vykonávat.

Nyní zahřejte jehlu zapalovačem a když je dostatečně zahřívá, aby pronikl plastem, vložte jehlu na místo zobrazené na obrázku níže a lehce ji stiskněte.

Nechte jehlu proniknout, dokud necítíte nějaký odpor.

Nyní mírně vydejte jehlu zaobleným způsobem, abyste rozšířili díru a také ji vyhladili.

Poté použijte šroubovák #0 (nulové číslo) a otevřete čtyři šrouby.

Poté opakujte kroky 2-4 na jiných místech sestavy, jak je znázorněno na obrázku níže.

Když jste vyráběni s výrobou otvorů jakýmkoli způsobem špičatými porty, znovu sestavte věci zpět.

Hotovo!

Nyní spusťte zařízení a přehrajte nějaký zvukový soubor. Musíte mít pocit, že objem je docela hlasitější, než tomu bylo před provedením mod. Pro mnohem více informací o tomto hardwarovém objemovém mod pro Nexus 5 přejděte do původního vlákna v XDA a nezapomeňte stisknout tlačítko díky pro Adama. Na zdraví!

Přečtěte si další: 8 nejlepších nápadů na úsporu baterií pro Android, které musíte vyzkoušet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *