Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Jak uložit iPhone 4 SHSH BLOBS (ECID SHSH) na iOS 4

Jak uložit iPhone 4 SHSH BLOBS (ECID SHSH) na iOS 4

Tinyumbrella byla aktualizována na podporu iPhone 4 (spuštění iOS 4). Je zásadní ukládat soubory Shsh Blobs (ECID SHSH) vašeho iPhone 4, protože všechny zvěsti se týkají nové aktualizace firmwaru, která by mohla být vydána již příští týden. Pokud máte v souboru SHSH BLOB, můžete kdykoli downgrade na iOS 4 z iOS 4.01 musíte potřebovat.

Před pokračováním některé klíčové poznámky pro iPhone 4 Shsh Blobs.

Pokud si přejete obnovit svůj iPhone 4 na iOS 4, ujistěte se, že odinstalujete synchronizaci Wi-Fi, než se o to pokusíte.

Při nákupu, abyste získali svůj SHSH, musíte mít připojené zařízení.

Obnovení na iPhone 4 není dokonalé. Chybí se místně, ale obnovení se dokončí – musí mu být pomoci. (Stejně jako downgrades, kde se aktualizace základního pásma selže). Pokusím se dát funkčnost do Tinyumbrella, abych to napravil.

Pro uživatele Mac: Zkopírujte aplikaci z DMG. Důvod, proč získáváte výzvy k opakování hesla, je ten, že jste spustili aplikaci z DMG. Je to špatné. Zkopírujte to kdekoli a budete v pořádku.

Odtud můžete jednoduše postupovat podle kroků, které jsem zde zveřejnil pro iPhone 3GS a iPod Touch. Tyto kroky jsou v podstatě stejné pro iPhone 4, s výjimkou některých poznámek, které jsem zveřejnil výše. Jo a pokud se chcete dozvědět mnohem více o tom, jaké jsou Shsh Blobs nebo ECID SHSH soubory, můžete tak učinit čtením jednoho z mého starého příspěvku zveřejněného zde.

Stáhněte si Tinyumbrella (Windows) Stáhnout Tinyumbrella (Mac OS X)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Opravte 1604, 1600 chyba během iOS 4 na míru na míru obnovení firmwaru v melodiích

Jak odemknout iOS 4 s ultraSn0W a blacksn0w na 05.13.04 Baseband [Průvodce]

Jak útěk z vězení iOS 4.0 na iPhone 3GS, iPhone 3G a iPod Touch 2G pomocí Redsn0W, PWNageTool 4.0 (Windows)

Můžete mě sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech aktuálních vydáních a odemknutí vězení a odemknutí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *