Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics 5 úžasných aplikací pro Android, které zajistí vaše soukromí

5 úžasných aplikací pro Android, které zajistí vaše soukromí

Android je jedním z nejpoužívanějších operačních systémů pro mobily, tablety a zabírá obrovské 70% podílu na trhu zařízení. Víme také, že je silně roztříštěná a různé společnosti uvolňují vlastní pokožku OS, jen to zvyšuje.

Z tohoto důvodu je Android obvykle zaměřen na bezpečnostní vykořisťování. Mnoho společností ne vždy poskytuje nejrychlejší bezpečnostní aktualizace, a z tohoto důvodu můžeme vidět spoustu telefonů, které jsou stále ve věkových verzích Androidu.

Abyste se ujistili, že jste v bezpečí a pro ochranu svého soukromí, musíte podniknout několik kroků. Zde jsou některé aplikace a další způsoby, jak si můžete být jisti, že získáte to nejlepší z soukromí pro váš telefon.

Posly

Telegram

Android nemá nedostatek šifrovaných služeb pro zasílání zpráv. WhatsApp sám nyní implementuje šifrování end-to-end. Jeden další – a mnohem bezpečnější alternativa k WhatsApp je telegram.

Uži UI je elegantní a pokud jste uživatelem WhatsApp, nesmí být příliš těžké začít s telegramem. Je k dispozici pro všechna zařízení, která máte, a také používá cloudové úložiště k synchronizaci na všech vašich zařízeních. Jeho funkce bezpečného chatu vám umožňuje sebezničit konkrétní zprávu po daném čase.

Kromě toho je to zcela bezplatné a také aplikace je bez reklam, aby vám poskytla nejlepší zážitek po celém kole!

Další alternativou je signál Private Messenger, který je také open source a poskytuje vám podobné funkce a dobrou implementaci šifrování end-to-end.

[GooglePlay url = ””/]
VPNS

Express VPN

Virtuální soukromé sítě (VPN) patří mezi nejlepší bezpečnostní nástroje, které může mít webový surfař. Express VPN je jednou z nejdůvěryhodnějších a nejvýznamnějších značek ve virtuální soukromé síti. Pro vaše data dodává silné (AES 256bitové) šifrování a používá protokoly OpenVPN (UDP / TCP).

Získáte neomezenou šířku pásma, neomezené přepínače serveru a také minimum až žádné škrticí. Používá servery na 97+ místech v 78 zemích po celém světě, aby vám poskytla nejlepší zážitek.

Nejedná se o bezplatnou službu, ale za cenu pouhých 8,3 $ měsíčně ji můžeme určitě doporučit. K dispozici je také 30 -denní odkupovací zařízení pro případ, že nejste spokojeni se službou. Podívejte se na to.

Mezi další bezplatné služby VPN patří VPN / OpenVPN Vypr, které mají svá omezení v funkcích, jako jsou omezená data atd.

[GooglePlay url = ””/]
Zámky aplikace

Antivirus CM Safety AppLock

Všichni jsme v situacích, kdy nechceme člověka, ať už je to váš přítel/ rodina, aby v telefonu používal konkrétní aplikaci, když ji berou z jakéhokoli důvodu. Jak název napovídá, CM Safety Applock a Antivirus to dělají přesně a je pro tento účel snadno nejoblíbenější aplikací.

Může zamknout jakoukoli aplikaci včetně Facebooku, WhatsApp, Galerie, Messenger atd. A také může skrýt konkrétní fotografie nebo videa z galerie (k nimž lze přistupovat později z Photo/Video Vault). K dispozici jsou také vizuální prvky jako pozadí atd. Odemčení otisků prstů je k dispozici pro Android 6+.

Má mnoho mnohem více funkcí, díky nimž je to zamykání vašich aplikací a jejich ochranu.

[GooglePlay url = ””/]
Šifrování souboru

Crypt4All Lite (AES)

Jen málo lidí by mohlo chtít mít své osobní soubory, jako jsou fotografie fotografií atd. Šifrovaní v nákupu, aby to udrželi dál od všech lidí, kteří se chtějí podívat ve vaši nepřítomnost. Crypt4All Lite je aplikace, kterou potřebujete, pokud jste jedním z nich. Poskytuje 256 bitových šifrování AES pro šifrování a dešifrování souborů.

Je vhodné šifrovat vaše soubory, než je vložíte do cloudového úložiště a Crypt4All Lite dodává tyto funkce z aplikace. Heslo, které vložíte, může být v Unicode a až 100 znacích.

Má velmi základní uživatelské rozhraní pro rychlé výběr a šifrování. Celkově vzato je to velmi dobrý šifrovací software, abyste své soubory rychle a snadno zajistili.

[GooglePlay url = ””/]
Správce hesel

LastPass Správce hesel

Nyní, když se smartphony staly důležitou součástí našeho života, můžeme s nimi dělat cokoli a všechno. Máme tedy spoustu účtů a také se přihlaste různé věci online. Z tohoto důvodu je vyžadován rychlý a bezpečný správce hesel a LastPass Správce hesel je stejně dobrý, jak se dostane.

LastPass je správce hesel a generátor hesel, který zamkne vaše hesla a osobní informace do bezpečného trezoru. LastPass Automatics Web prohlížeč a přihlášení aplikací pro vás a také generuje nová bezpečná hesla.

Klenba je šifrována 256bitovým šifrováním AES, takže víte, že vaše osobní informace jsou bezpečné. Je vysoce bezpečný a jeho funkce soukromých poznámek může ukládat informace jako u kreditních skóre a další. Zahrnuje také zámek pro skenování prstů.

Celkově se jedná o nejlepší správce hesel pro Android a poskytuje kvalitní služby.

[GooglePlay url = ””/]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *