Plynový ohřívač dostane záložní baterii

s dostupností levných modulů, to skončilo, že je snadné hackovat / dělat věci v domě, stejně jako domovní spotřebiče vidět nejinovativnější hacky všech. V jednom takovém hack, [Vadim] vezme dráhu DIY pro přidání zálohy baterie k jeho plynovému ohřívači.

Jeho stávající systém pracuje na dvou bateriích typu D, které požadavek být nahrazen, když jsou vyčerpány. [Vadim] přál si provést reverzibilní techniku ​​s ohledem na to, že žije v pronajatém místě. On nahradil originální buňky s adaptéry akumulátoru, stejně jako vyvedené připojení s využitím dvou vodičů. On pak přistoupil k přidání dvou mobilních baterií s regulátorem TPS54233 tak, aby napájet výhodné napětí na plynový ohřívač. To je fascinující s ohledem na to, že modul využívaný je oficiální Texas Instruments EVM namísto standardního nákupu eBay.

Baterie se v zájmu obavy nabíjí za použití modulů založených na TP4056, které jsou zaseovány 5V od napájecích modulů. DC napětí je spojeno s LM1117 pro napájení výkonu do ohřívače ze sítě, jakož i přepínače se provádí s využitím relé SPDT. Kryt je pokorný krabička, která se podobá plastové potravinové nádobě, stejně jako je vybaveno šňůrkami PG9 společně s držákem pojistky k zavádění. Podívejte se na původní publikovat pro pletinu obrázků i detaily výstavby.

Tento výjimečný příklad práce, která se scházela s využitím nabízených dílů, aby se vyřešil problém bez kudrlinek. Feeder DIY je jedním z příkladů práce s praktickým stylem, stejně jako je fantastický příklad DIY.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *