Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Raspberry Pi Cam se vyvinul jako součást marketingové kampaně

Raspberry Pi Cam se vyvinul jako součást marketingové kampaně

Zde je ještě jeden příklad dobře cílené reklamy. Tato vačka vyvinutá kolem malinového pI je prozradí ze sprite. “Lucky” Champion Cam bude mít radost z toho, že vidí logo Sprite jako vodoznak na všech obrázcích, které s ním skončily. Nicméně v ideálních rukou je to základní hack, který eliminuje, že “funkce” (publikovali skript Python, který přidává vodoznak) nebo jen šrot části pro ještě jeden projekt. Ať tak či onak, Sprite nás dostal, abychom uvedli své jméno třikrát v tomto odstavci, takže kampaň pracovala.

Hodně zřejmá část tohoto vývoje je situace z vlastního pryskyřice, kterou přišli s tím, která je kryťová kreslená monstrosita. Chrání pouzdro Místo malinové píny, stejně jako upevňuje PI vačkové desce, aby se zajistilo, že objektiv je správně umístěn. Modul velikosti rtěnky namontovaný v dolní části zadní poloviny situace je 2400 mAh přenosný napájecí zdroj s nabíjecím portem USB utrpí na straně. To nás zajímá, musíte čekat na RPI, aby se napodoboval, než zaklapnete obrázek? Je-li velikost, stejně jako barva, vás nebyla pozorována každého, kdo bude hluk závěrky. Vykřikne název Soda Business kdykoliv stisknete tlačítko spouště.

Pokud jste mnohem více špičkového fotografického nadšence, tento DSLR se schází RPI bude mnohem větší zájem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *