Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Obrazovka Galaxy Fold 2000 $ selhala po 1-2 dnech použití pro tyto recenzenty

Obrazovka Galaxy Fold 2000 $ selhala po 1-2 dnech použití pro tyto recenzenty

, takže Samsung může mířit na trochu pád s Galaxy Fold a ještě to není ani v rukou skutečných lidí. Doposud tři technické recenzenti zdůraznili, že displeje jejich revizních jednotek selhaly po méně než dvou dnech používání.

Problémy začaly, když Steve Kovach CNBC sdílel video, které ukazuje, že jeho displeje bliká jeho Galaxy Note a obecně je velmi nešťastný o životě. Určitě to není v pořádku a téměř to vypadá, jako by skládací displej telefonu byl ve skutečnosti dva odlišné panely s linií dolů uprostřed.

Poté následoval Verge’s Dieter Bohn, který sdílel zprávy, že jeho galaxie také selhala poté, co se v závěsu jeho zařízení objevila boule. Tato boule se nakonec proměnila v to, co vypadá jako selhání obrazovky Telltale s mrtvými pixely, které se objevují v řádcích vycházejících z výše uvedené boule.

Je to zneklidňující, že objevte jen dva dny po obdržení mé revizní jednotky. Více zneklidňující je, že boule nakonec dostatečně ostře natlačila do obrazovky, aby ji rozbila. Na místě, kde je boule, můžete vidět linii rozbitých OLED, které se sbíhají.

Nakonec Bloombergův Mark Gurman uvedl, že jeho revizní jednotka také nefungovala. Gurman řekl, že odstranil film z přední části svého zařízení, o kterém Samsung potvrdil, že by se neměl dělat, ačkoli to zjevně vypadalo jako ochránce, který by byl po dodání normálně odstraněn. Ve skutečnosti také Marques Brownlee z YouTube také uvedl, že film také odstranil a věřil, že to byl dočasný. Pravděpodobně kupující budou dělat také úplně totéž.

Galaxy Fold stojí 1980 $ a bude prodávat 26. dubna. Zda společnost bude reagovat na tyto problémy, je třeba vidět, ale vzhledem k tomu, že tyto telefony trvaly méně než dva dny, to není dobře, jak se věci vydá, když se větší čísla najdou do rukou uživatelů.

(Zdroje: Twitter [1], [2], [3], Verge)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 12.2 konečné odkazy na IPSW a aktualizaci OTA pro iPhone a iPad

Stáhnout: iOS 12.3 Beta 1 odkazy na IPSW, aktualizace OTA

iOS 12 / 12.1.2 iPhone XS Max Aktualizace útěku z vězení poskytnutá společností UNC0ver Lead Developer

Stav útěku z vězení iOS 12.2: Zde je to, co potřebujete vědět

Útěk z vězení iOS 12 / 12.1.2 / 12.1.2 Beta 3 s UNC0Ver a nainstalovat Cydia, tady je, jak [tutoriál]

Jak snížit iOS 12.2 na iOS 12.1.4 na iPhone nebo iPad

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *