Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Apple představuje oficiální produkt (červený) iPhone 4, 4S nárazník

Apple představuje oficiální produkt (červený) iPhone 4, 4S nárazník

s denním průchodem, dostáváme krok lépe do iPhone nové generace. Vzhledem k tomu, že v posledních několika měsících je na novém iPhone tolik zájem, se zdá, že úrok v gadgetu se zdá být na bezkonkurenční úrovni se spotřebiteli a milovníky inovací po celém světě a čeká s nataženým dechem, aby viděli, co Apple dá stolu s jejich nejnovějším stvořením. Různé uniklé fotografie, které se vynořily, nám poskytly docela dobrý vhled do toho, co lze esteticky očekávat, ale interiérové specifikace zůstávají většinou záhadou, přičemž o tom, co bychom měli očekávat, jen několik informovaných odhadů. Vezměte si na to, že bychom neměli zcela soustředit náš zájem o nový hardware, když stále máme v oběhu gadgety v současné generaci.

Na téma současného hardwaru muži v 9to5Mac včera v noci vysvětlili, že jejich zdroje naznačují, že Apple se chystá uvolnit novou situaci nárazníku na jejich produktovou řadu, která by mohla být buď nový styl pro spolupráci s iPhone nové generace nebo Mnohem pravděpodobnější by bylo uvolněno ve formě iPhone 4 a 4s, které se v tomto odvětví stále stávají silné. Jak se ukazuje, toto vydání nového nárazníku přišlo mnohem rychleji, než jsme očekávali, a nyní se nabízí na nákup od Apple v internetovém obchodě za 29,00 $.

Měli bychom být všichni obeznámeni s situacemi nárazníku, představený Apple v iPhone 4 dny a také poskytovaný podnikem jako služba těm, kteří měli problémy s buněčnými signály v zařízení. Až dodnes Apple poskytoval pouze oficiální nárazník v černé, bílé, růžové, modré, ekologické nebo oranžové, s uvolněním oficiálního produktu (červeného) nárazníku, který posílí, který se liší a poskytuje jednotlivcům další, stejně Spíše ohnivě vypadající nová volba, ze které si můžete vybrat. Kromě toho, že je fantastickým doplňkem iPhone, poskytuje trochu stylu a fantastické zabezpečení z hrbolů a škrábanců, nový nárazník je také součástí kampaně produktu (červené), se kterou byl Apple zahrnut Minulost, s každým prodejem vytvářejícím fondy, které půjdou do humanitárních spouštěčů, které pomáhají bojovat po celém světě, a také zlepšit životy milionů lidí mnohem lepší.

Nový nárazník je nabízen na nákup okamžitě s dobou přepravy 4-6 firemních dnů. Vydejte se nyní do obchodu Apple, abyste nejen vyráběli iPhone v posledním barevném nárazníku, ale také se podívejte na pomoc při porozumění pro fantastickou věc i po celé Africe.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *