Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Analytik: iPhone 6 s větším vydáním displeje vydává příští léto

Analytik: iPhone 6 s větším vydáním displeje vydává příští léto

vydání příjmů Apple pro třetí čtvrtletí roku 2013 je hned za rohem a společnost oznámila svou finanční výkonnost pro Q3 příští pondělí. To naznačuje, že je čas na náhledy příjmů a populární analytik Apple Inc. Gene Munster právě to dodal. Mezi veškerou diskusí o finanční výkonnosti společnosti Apple a nadcházejících vyhlídkách nás zajímá mnoho nároků Gene, že nový iPhone 6 bude v dílech; Jeden s výrazně větší obrazovkou, a to uvidí denní světlo kolem léta příštího roku.

Než do toho navíc půjdeme, vezměte prosím na vědomí, že všechna tato tvrzení jsou tvrzením analytiků, který není přímo spojen s Apple ani „oznámení“ pocházející ze samotného Cupertino Tech Gigantic. To však představuje inteligentní odhad prostřednictvím diskusí se zdroji, které jsou s touto záležitostí obeznámeny, a také analýzou minulých trendů a vzorů. Větší iPhone není jediným oznámením Munstera; Tvrdí také, že Apple by odhalil vlastní televizní sadu, stejně jako chytrý výžitek, který by mohl být dabován „iWatch“.

Tvrdí přicházejí jako součást náhledu Munster’s Ememes, který předpovídá finanční situaci společnosti Apple na lince. Po skutečném vydání příjmů, které se od nynějška obchoduje v sousedství 525 $, v době psaní umístí býčí očekávanou cenu akcií na 640 USD. Očekávané zvýšení pramení ze skutečnosti, že prodej iPhone 5S byl obrovským úspěchem, a s očekáváním, které se staví ve službě komunitě kolem možná velkého iPhone 6, televizního souboru a iWatch, ceny akcií by mohly i nadále stoupat ve prospěch ovocné společnosti.

Ve vší spravedlnosti náhled příjmů z Munsteru ve skutečnosti nedává něco, o čem by blogosféra ještě nemluvila. Pověsti o testování Apple Testování větších velikostí obrazovky pro prototypová zařízení existují ještě předtím, než jsme minulý měsíc viděli iPhone 5C a 5s.

Stejně tak se iWatch již několikrát říkalo a s úspěchem společnosti Apple TV se také očekávalo, že by se společnost mohla skutečně pustit do televizní služby. Ve zprávě Munstera je však opravdu zvláštní časový rámec. Za prvé, Apple sleduje plán spuštění pádu pro nové iPhone již nějakou dobu a náhlý posun do léta se opět zdá nepravděpodobný.

Také s tím, že iWatch byl za poslední rok ve šepotkách, stále se zdá, že by Apple trvalo další rok, aby se dostal do této linie podnikání, poté, co přišli s něčím, co Sony’s Smartwatch a Likes Pebble nenabízí. Pro Apple Brand TV, no, nezískávám to, upřímně řečeno. Nezdá se, že by se to stalo, nikdy!

Zda Munsterovy úvahy mají pravdu nebo ne, řekne čas. Jediné, co musíme udělat, je počkat.

(Via: BusinessInsider)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *