Tweeting Home Alarm System

Instructables Uživatel [Willnue] Chtěli vybudovat diy tweeting alarmový systém od základu nahoru, ale přehodnoceno po uzavření pohledu na rozsah takového projektu. Usadil se s použitím systému regálového zabezpečení, staral se o rozhraní Twitteru sama. Zakoupil bezdrátový alarm GE 45142 a okamžitě demontoval, aby zjistil, jak by mohl načíst stavové zprávy z jednotky.

Přizbrojil, že monitorování LED alarmů by mohly maximálně smysl, takže použil trochu ethernetového kabelu a zapojil všechny indikátory systému na jeho Arduino Board. Připojil ethernetový štít k Arduino, pak zabalil pár nahoru do plastové krabice projektu, který úzce přizpůsobil vzhledu bezpečnostního systému. Jakmile to bylo hotovo, napsal nějaký jednoduchý kód pro Arduino, který monitoruje každý ze šesti stavových světel alarmového systému, odesílání aktualizací do služby Twitter přes službu Thingtweet.

S tímto systémem nemusíte dostat své stavové zprávy v čase, aby se fólií, kdo pokračuje v plazmovém televizoru, ale alespoň budete vědět, co očekávat, jakmile se dostanete domů!

Pokud chcete uchovávat záložky [Will] bezpečnostní systém, abyste zjistili, že nejlepší čas okrást ho vidět, jak se věci dějí, podívejte se na jeho Twitter krmení zde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *