Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Apple ukončí 15leté reigny společnosti Nokia na vrcholu, aby se stala nejlepší světový prodejce smartphonů

Apple ukončí 15leté reigny společnosti Nokia na vrcholu, aby se stala nejlepší světový prodejce smartphonů

Mnoho populární ovocné společnosti na světě, která překonala titul nejlepšího světového prodejce smartphonů. Samozřejmě mluvím o Apple Inc., jehož iPhone s 3GS a 4, jeho jedinými chytrými telefony, doručil ve druhém čtvrtletí roku 2011 mnohem více jednotek než Nokia.

Apple oznámil iPhone v roce 2007. Protože jsme pak v mobilním průmyslu viděli skutečnou revoluci. Šli jsme z hloupých chytrých telefonů do chytrých telefonů, které skutečně žily podle jejich jména. Od neohrabaných rozhraní založených na menu-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-menu po čištění uživatelsky přívětivých uživatelů… od odporu k kapacitním dotykovým obrazovkám… od slabých aplikací prvních stran po silné vývojářské ekosystémy pro výkonné nativní aplikace třetích stran … Všichni jsme viděli transformaci! A já osobně charakteristické této skvělé změny iPhone.

Zahájení iPhone přineslo s velkou konkurencí od společnosti Samsung a HTC. Obě společnosti byly úspěšné svým vlastním způsobem, ale úspěch společnosti Apple na trhu smartphonů (stejně jako na trhu s tablety) je bezkonkurenční.

Dnešní zprávy o Apple Bití Nokia pocházejí z Financial Times:

Společnost Nokia byla Apple předjížděna jako nejvýznamnější producent smartphonů na světě po dalším ostrém poklesu prodeje během druhého čtvrtletí.

Problémový finský výrobce mobilních telefonů během tříměsíčního období provedl čistou ztrátu 368 milionů EUR (524 milionů USD), protože příjmy klesly o 7 % na 9,3 miliardy EUR.

Zásilky smartphonů Nokia klesly o 34 procent na 16,7m jednotky, ve srovnání s 20,3m iPhone dodávanými společností Apple ve druhém čtvrtletí.

Tato zpráva byla prorokována v červnu japonskou firmou pro analýzu trhu.

Apple již prošel Nokia z hlediska zisků a příjmů, ale teprve v období dubna-června Apple šla Apple před Nokia z hlediska celkového objemu, tj. Jednotky smartphonů.

Krize, se kterou dnes Nokia čelí, pochází z jejich počátečního zmatku, na který by se měl softwarový dodavatel spoléhat na své chytré telefony. Zpočátku se společnost zdála spokojená se svým Symbian OS, později se přesunula na mnohem silnější open-source platformu Meego, dokud se finská společnost v únoru konečně neusadila s Windows Phone 7.

Krásně vypadající zařízení Nokia-WP7, kódovaný mořský paprsek, unikl před několika týdny. První chytrý telefon Nokia Windows Phone 7 se očekává koncem tohoto roku. Přijde vestavěná s nejnovější verzí WP7, tj. Mango.

Úspěch společnosti Apple s řadou chytrých telefonů iPhone pokračuje, protože se podle několika zpráv bude spustit iPhone 4S/5.

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebook Fanpage, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google a Apple.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *