Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Rychle a rychle roztrhněte své DVD pomocí DVDFAB DVD Ripper

Rychle a rychle roztrhněte své DVD pomocí DVDFAB DVD Ripper

DVDFAB DVD Ripper je nejlepší softwarovou aplikací, která vám rychle pomůže a rychle roztrhne vaše DVD na jakýkoli typ prominentního videa nebo zvukového formátu. Právě zde jsou podrobnosti.

Máte obavy o svou sbírku DVD? Chcete roztrhnout své DVD a také je uložit do počítače nebo mobilního zařízení? Nástroje pro trhání vám umožňují zkopírovat obsah disku a uložit jej na obtížnou jízdu. To může být užitečné, pokud chcete vytvořit zálohu dat na disku nebo přehrávat materiál na gadgetu, který nemá disk disk. K dispozici je řada nástrojů pro trhání DVD, avšak DVDFAB DVD Ripper je jedním z nejlepších. Objevte mnohem více o DVDFAB DVD Ripper a přesně o tom, jak jej využít k roztržení vašich DVD.

Co může DVDFAB DVD Ripper udělat?

DVDFAB DVD Ripper je výkonný, ale snadno použitelný nástroj, který může roztrhnout DVD na různé zvukové i video formáty. Je jednoduché využívat a poskytovat vynikající výsledky. Můžete si vybrat roztržení pouze primárního filmu nebo celého DVD a softwarová aplikace okamžitě převede data pro přehrávání na vybraném zařízení. Videa můžete také upravit před jejich trháním, takže z každého disku dostanete přesně to, co chcete.

Funkce DVDFAB DVD Ripper:

DVDFAB DVD Ripper je ta nejlepší softwarová aplikace DVD Ripper, stejně jako ideální pro každého, kdo si přeje rychle i snadno roztrhnout DVD. Ať už MKV, MP4, AVI, WMV, FLV, MOV, WTV nebo jakýkoli typ jiného formátu, DVDFAB DVD může roztrhnout DVD na 1000+ videa i zvukové formáty. S tímto vynikajícím softwarem budete moci zobrazit preferované DVD na mobilním gadgetu, aniž byste obětovali kvalitu fotografií. Tato výkonná softwarová aplikace může komprimovat video data při zachování jejich původní kvality.

Nejlepší část je, že zahrnuje vestavěný editor videa, který vám umožní personalizovat vaše videa před jejich trháním. Můžete oříznout, oříznout, sloučit nebo dokonce přidat vodoznaky i titulky. Můžete také změnit jas, kontrast i nasycení. Další vynikající funkcí je, že můžete roztrhnout několik DVD současně s 50x rychlejší rychlostí konverze.

Rovněž můžete rychle upscale libovolný typ videa od 480p do 1080p nebo dokonce vyšší a také to vypadat mnohem lépe než originál. A co víc, můžete rychle převést titulky DVD na SRT Data prostřednictvím Inovace ORC pomocí DVDFAB DVD Ripper. Tato softwarová aplikace rovněž okamžitě ukládá přátelské meta informace, jako je název, obal, ředitel atd., Z původních disků DVD do výstupních souborů. Stejně jako s nepřetržitě aktualizovaným nejnovějšími technologiemi a funkcemi si můžete být jisti, že DVDFAB DVD Ripper bude vždy nejlepším dostupným DVD Ripperem.

Je DVDFAB DVD Ripper eliminuje šifrování DVD, aby se DVD umožnilo digitálním možným?

Jak každý, kdo se pokusil zkopírovat DVD, ví, hladké disky jsou pokryty matoucí škálou cenných papírů, které mohou tento proces vypadat jako mnohem obtížnější, než stojí za to. S DVDFAB DVD Ripperem však můžete tyto ochrany rychle a rychle eliminovat, což vám umožní potěšit své filmy bez potíží. Ať už CSS, APS, RC, RC, Sony Arccos, Disney X-Project DRMS, stejně jako poslední ochrana DVD Copy, DVDFAB DVD Ripper se s tím vše může vypořádat. Na základě dešifrovací služby Cloud je tato softwarová aplikace neustále aktualizována, aby udržovala rychlost s nejnovějšími šifrovacími technologiemi. Výsledkem je, že si můžete být jisti, že vaše DVD budou vždy hratelná, bez ohledu na poslední vývoj.

Jak vytrhnout DVD s DVDFAB DVD Ripper?

Zde je rychlý průvodce, který vám pomůže začít:

Krok 1: Stáhněte si DVDFAB DVD Ripper a také jej nastavte do počítače.

Krok 2: Představte DVDFAB DVD Ripper a také vyberte modul „Ripper“. tuny DVD, které chcete vytrhnout. Pokud je již vloženo, můžete buď vložit DVD do optické jednotky počítače nebo tuny procházet pomocí tlačítka přidat.

Krok 3: Vyberte styl výstupu a cíl. DVDFAB DVD Ripper podporuje různé prominentní video formáty, včetně MP4, AVI, WMV, MKV, MOV a další. Rovněž můžete vybrat, abyste roztrhli zvukovou stopu z DVD a také ji uložit jako MP3 nebo jiný zvukový formát. Rovněž můžete změnit zvukové i video parametry a také upscale výstupní rozlišení.

Krok 4: Začněte proces trhlin. Po provedení nastavení kliknutím na tlačítko „Start“ začněte roztrhnout DVD. DVDFAB DVD Ripper bude pracovat na své magii a také ušetřit roztrhaný materiál do vašeho určeného cíle.

Celý proces by měl trvat jen několik minut, v závislosti na velikosti DVD a na nastavení, která jste vybrali. Stejně tak to je ono! Nyní jste roztrhali DVD s DVDFAB DVD Ripper. Potěšení z roztrhaného materiálu na libovolný typ zařízení, kdykoli a kdekoli.

Sečteno a podtrženo:

DVDFAB DVD Ripper je velminull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *