Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Udělejte si vlastní aplikaci ble-povolené iOS od nuly

Udělejte si vlastní aplikaci ble-povolené iOS od nuly

i ti, kteří jsou spoustou skeptických produktů Apple, takový jako tento bluetooth nízkoenergetický (ble) -Enable iOS app tutorial z [AKIO].

S cokoliv “Připojit” v těchto dnech aplikací Smartphone mají programovat všudypřítomnou část naší existence. Viděli jsme spoustu příkladů, které propojují vaše pracovní úlohy s podporou Bluetooth do zařízení Android, ale poněkud méně konzultací pro propojení zařízení iOS. To je hlavně provádět s mnohem větší podíl na trhu Android, stejně jako stejně jako android mnohem více open-source přátelské firemní modelu. Nicméně, pokud děláte hodně iot Pokrok buď jako zábava nebo profesionálně, pak s největší pravděpodobností objevíte sami interakci s aplikací Apple gadgets mnohem víc, než chcete přiznat.

[AKIO’S] App je v podstatě aktualizuje graf, v reálném čase, přičemž data zkontrolována z desky AdAfruit NRF52832 peří. On pak chodí se všemi základy produkce individuálního rozhraní (UI) využívajícím rozhraní Apple scorastboard, základní plán přetažení podobný něco, co jste s největší pravděpodobností využívali ve spoustě jiných kontextů. [AKIO] ukazuje návštěvníkům přesně tak, jak přidat tlačítka pro umožnění jednotlivcům komunikovat s aplikací, štítky pro zobrazení dat uživateli, kromě procházky s podivnou metodikou Apple s podivnou metodikou propojení UI aspektů kódu využívající IBACTION i Iboutlets. Vrcholem jeho tutoriálu ukazuje návštěvníky přesně, jak přidat grafy do svých aplikací IOS, které se zdá, že trvá několik dalších kroků, než si dokážete představit.

[AKIO] Má skutečně velký úkol, který nastíní všechny vhodné funkce, aby zajistily, že návštěvníci budou ideálně pochopení, co každý kus kódu dělá. Stejně jako my jsme opravdu potěšeni v něm přidání soukromých video tutoriálů pro některé z trolejší programovací kroky. Stejně tak snadno připouští, že někteří lidé se mohou rozhodnout navázat své UI pouze v kódu spíše než scénáři, ale on argumentuje, že scénář je stále rozhodující pro noviby, stejně jako je skutečně užitečné, když je UI relativně jednoduchý.

Samozřejmě, v pravém open-source módu, [AKIO] dodává celý kód na jeho úložiště GitHub, takže můžete klonovat repo, stejně jako spustit kód sami, kromě kreditních skóre, několik zdrojů, které využíval, zatímco jeho aplikace . Dvě věci, které jsme opravdu rádi viděli. Doufejme, že [AKIO’S] tutoriál bude odkazovat na AOS Gadgets se zdají být mnohem méně obtížné než to, kdy bylo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *