Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Škrtávání ventilátoru pro regulaci teploty PS3

Škrtávání ventilátoru pro regulaci teploty PS3

Toto nastavení vám umožní sledovat přehrávanou stanici 3 teploty a táhlo ventilátoru chlazení. [Killerbug666] Nachází projekt kolem Arduino Board, a většina podrobností o jeho nastavení jsou sdíleny jako komentáře v náčrtu, který započítal do jeho postu. On instaloval čtyři termistory v jeho PS3 na CPU chladič, GPU chladič, na Northbridge nebo Emotion Engine, a jeden před roštem sání vzduchu, aby se změřila okolní teplotu místnosti.

Výše uvedené nastavení můžete zobrazit nastavení, které používal pro zobrazení teplot pro každý senzor na sadě 7-segmentových displejů. Projekt také obsahuje schopnost tlačit tato data přes sériové připojení pro použití s ​​počítačem nebo samostatným systémem.

Projekt je stále v prototypové fázi. To funguje, ale přirovnává se škrty ventilátoru ke zvuku automobilového motoru neustále se otáčí. Budoucí plány zahrnují vyhlazení opravy otáček ventilátoru a měřítko velikosti hardwaru použitého v systému. Doporučujeme pryč s třemi displejů a přidáním tlačítka, které vám umožní vybrat, která sada dat snímače byste chtěli zobrazit.

[Díky uživateli]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *