Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Nová zpráva potvrzuje iPhony iPhone 2020 využívat 5nm čipy

Nová zpráva potvrzuje iPhony iPhone 2020 využívat 5nm čipy

, že ještě nejsme z roku 2019 IPhone Woods, ale zájem se již spoléhá na to, co Apple odhalí příští rok. Uvádí se, že iPhony iPhone z roku 2020 jsou další obrovskou revizí, stejně jako v rámci toho se věří, že budou prvními prvními telefony iPhone, které využívají 5nm čipy.

Půjčování ještě větší důvěryhodnosti této víře máme TSMC, výrobce čipů Apple A-Series, a uvádí, že je na dobré cestě zahájit 5nm hromadnou výrobu, jakmile v první polovině roku 2020.

iPhone Xi Idea od Waqar Khan

Prohlášení přišlo od generálního ředitele TSMC při rozhovoru na zasedání akcionářů, podle Digitimes.

Vzhledem k silné poptávce po 5Grech souvisejících s některými hlavními klienty, Ho pokračoval, bude CAPEX Pure-Play Foundry v letošním roce překonat špičkový konec svého dříve odhadovaného 10–11 miliard USD. TSMC plánuje utratit mnohem více za účelem rozšíření ještě více svých 7nm výrobních schopností a také rozvíjet schopnost pro svůj novější 5nm uzel, podle HO.

TSMC skončila „trochu mnohem agresivnější“, pokud jde o jeho 5nm produkční ramp-up, uvedl obchodní generální ředitel CC WEI během relace Q&A na konferenci Investors Conference. Slévárna je na cestě k přemístění uzlu na výrobu objemu v první polovině roku 2020. Zrychlení postupu 5G povede k posílení poptávky po 5nm a 7nm procesech TSMC.

IPhony iPhone 2020 jsou již nabízeny jako ty, které budou zahrnovat 5G připojení poprvé.

Využitím 5nm CPU bude Apple schopen ušetřit napájení na potenciálně fyzické oblasti v logické desce telefonu. Zejména úspora energie, spolu s podporou surové rychlosti, budou dobře získali inženýři Apple i jednotlivci.

(Zdroj: Digitimes)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si iOS 13 beta 4 odkazy na IPSW, profil OTA podél profilu iPados 13 beta 4

IOS 13 Beta 4 Profil Data Stahování bez účtu UDID / Designer, tady je jak

iOS 13 beta 5 / public beta 3 ke stažení datum vydání očekávání

Útěk z vězení iOS 12.2 Využití UNC0ver 3.3.0 IPA

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13

100+ iOS 13 skrytých funkcí pro iPhone i iPad [spuštěný seznam]

Jak downgrade iOS 13 / iPados 13 beta na iOS 12.3.1 / 12.4

iOS 13, kompatibilita iPados pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Stáhněte si iOS 13 beta 1 odkazy IPSW a nastavení na iPhone XS max, x, xr, 8, 7, plus, 6s, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *