Root Galaxy S3 na Android 4.0.4 (GT I9300)

Samsung Galaxy S III je dnes bezpochyby nejlepším smartphonem Android. Vyvolala úžasnou zvědavost a vzrušení mezi milovníky mobilních telefonů. Všichni sní o tom, že bude mít toto úžasné zařízení vzhledem k tomu, že jeho spuštění. Nové funkce přichází s tím, že z něj činí nejen jeden z nejžádanějších telefonů Android, ale také nejvíce technologicky rafinovanější zařízení. Pokud vlastníte tento nový telefon ze společnosti Samsung, postupujte podle níže uvedených kroků a root Galaxy S3 na firmwaru Android 4.0.4.

Takže pokud jste potěšeni majitelem tohoto superphone, první věcí, kterou byste chtěli udělat, je zakořenit váš Samsung Galaxy S3. Díky vývojářům XDA Odia a Chainfire (dvě známá jména, pokud jde o zakořenění zařízení Samsung), kteří umožnili zakořenit toto nové zařízení. Pokud jste někdy zakořenili zařízení Samsung, zejména Galaxy S nebo S2, zdá se, že zde uvedená metoda je známá, ale pokud tomu tak není, musíte být mnohem opatrnější.

Vezměte prosím na vědomí, že zakořeněním zařízení Android získáte přístup k systémovým souborům zařízení a privilegium je přepsat. Je to podobné zlomení vězení zařízení iOS. Po zakořenění vašeho Samsung Galaxy S3 může nejen nainstalovat určité aplikace, které vyžadují autorizaci superuživatelů, ale také na něj nainstalovat ROM na míru.

Upozorňujeme, že zakořenění vašeho zařízení zruší jeho záruku, a pokud není postupu uvedený níže pečlivě dodržován, může to dokonce zvětšit váš Samsung Galaxy S III. Proto buďte opatrní. Droidviews za to neodpovídá. Pokud máte nějaké pochybnosti nebo se během procedury setkáte s jakýmkoli problémem, vydejte komentář níže. Pokusil bych se vám co nejdříve pomoci.

Přípravy

Než začneme skutečně kořenit Samsung Galaxy S3, provedeme několik příprav, takže neztratíte žádná data uložená na vašem zařízení, pokud se něco pokazí uprostřed věcí. Vždy je lepší přijmout opatření.

Ujistěte se, že jste zálohovali kontakty, zprávy, položky protokolu hovorů, nastavení aplikací, podrobnosti APN atd. Můžete si stáhnout motivy bezplatné aplikace přímo z obchodu Google Play. Kromě toho můžete použít Samsung KIES k zálohování dat telefonu na počítači. Kontakty můžete také synchronizovat pomocí funkce synchronizace Gmail.

Po zálohování vašich dat se ujistěte, že vaše Galaxy S3 má alespoň 70% výdrže baterie. Je nežádoucí, že zařízení se během postupu vypne, což by mohlo být pro váš nákladný milovaný telefon fatální.

Vaším dalším krokem musí být zapnutí režimu ladění USB. To můžete provést otevřením nastavení> Možnosti vývojáře> Debugging USB a poté zaškrtněte políčko. Nezapomeňte to udělat.

Stáhněte a nainstalujte motorista Samsung Kies nebo Samsung USB, aby vaše zařízení mohlo dobře komunikovat s vaším počítačem.

Stáhněte si balíček zakořenění pro Samsung Galaxy S3, který se skládá z následujících souborů:
Odin3 V1.85.zip – nebo Odin3 -V3.04 (nejnovější)
CF-Root-SGS3-V6.2.ZIP

Všechny přípravy, které se provádějí, můžete nyní přistoupit ke kořenovému zařízení. Postupujte podle níže uvedených pokynů velmi pečlivě a budete zakořenit Galaxy S3.

Kroky k kořenové galaxii S3 na Android 4.0.4

Extrahujte „CF-Root-SGS3-V6.2.ZIP“. Najdete soubor .tar uvnitř extrahované složky se stejným názvem. Nevytahujte soubor dehtu.

Nyní extrahujte soubor ODIN3-V1.85.ZIP/ODIN3-V3.04.ZIP a najít Odin3-V1.85.EXE.

Dvojitá klikněte na ODIN3-V1.85.EXE nebo ODIN3-V3.04.ZIP pro otevření programu.

Předpokládám, že jste již zapnuli ladění USB na vašem zařízení, jak bylo uvedeno výše. Pokud ne, udělejte to prosím hned.

Nyní musíte zařízení vypnout a zavést do režimu stahování.

Chcete -li vstoupit do režimu stahování, stiskněte a podržte tlačítko Volume Down Key+ Home (Střední) souběžně a poté dlouho stiskněte tlačítko napájení zařízení. Uvidíte obrazovku, jak je uvedeno níže. Zařízení vás požádá o stisknutí hlasitosti zásadní pro vstup do režimu stahování.

Nyní připojte svůj Galaxy S3 k počítači pomocí kabelu USB.

Stejně jako program Odin3 detekuje vaše zařízení, port ID: COM na něm bude žlutě, jak je znázorněno na snímku obrazovky níže:

Pokud ID: COM port nezžloutl, ujistěte se, že jste nainstalovali motorista Samsung USB podle pokynů výše.

V ODIN3 klikněte na tlačítko PDA a vyberte soubor „CF-Root-SGS3-V6.2.TAR“.

Ujistěte se, že pouze „automatické restart“ a „F. Resetování času “Voleného je zaškrtnuto. Nyní stiskněte tlačítko Start na ODIN3 a počkejte na dokončení procesu instalace.

Po dokončení instalace uvidíte „Pass!“ Zpráva o ODIN a vaše zařízení se automaticky restartuje a bude zakořeněna.

V důsledku postupu zakořenění budou do vašeho zařízení nainstalovány dvě nástroje: obnovení ClockWorkMod a aplikace Superuser. Chcete -li ověřit, že vaše zařízení bylo úspěšně zakořeněno, můžete udělat dvě věci:

Podívejte se na aplikaci Superuser mezi seznamem nainstalovaných aplikací na vašem zařízení.

Stáhněte si a nainstalujte bezplatnou aplikaci z Storu Playnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *