Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Apple zabil aplikaci Game Center s iOS 10 a MacOS Sierra

Apple zabil aplikaci Game Center s iOS 10 a MacOS Sierra

To byl skvělý běh pro herní centrum na iOS a Mac, ale vypadá to, že je konečně čas uvést dobrou noc a vstoupit na novější pastviny, jak plánuje Apple plány Vydání aplikace pro vydání iOS 10 a MacOS Sierra. Zavedení iOS 10 a MacOS Sierra Apple Během úvodního přednášky události WWDC 2016 stačilo k tomu, aby se k jídlu iPhone, iPad, ipod a iPod a Mac zdá, že je také hodnota v porozumění tomu, co bylo navíc z platformy odstraněno navíc z platformy k tomu, co bylo přidáno.

Poté, co byl předem nainstalován na gadgetech po celá léta, se nyní zdá, že počínaje iOS 10 a MacOS Sierra, aplikace Native Game Center nebude psát část uživatele iOS a MAC.

Pokud budeme s sebou úplně upřímní, pak toto odstranění přichází opravdu dlouho. Apple může dělat hodně věcí velmi dobře – což je svědkem jeho obrovských peněžních rezerv a pravdy, že je běžně poskytována jako první nebo druhá, která existuje mnoho užitečné společnosti – ale existují i některé věci, které to prostě může ‘ Zdá se, že t. Budování a reklama platforma typu sítě sociálních médií je jednou z těchto věcí.

Viděli jsme, jak se společnost snaží přestat pracovat s Pingem, vyvinula se v iTunes, připojila se v Apple Music, jak je vidět u iOS 10, a nyní odstranění vlastní herní sítě sociálních médií v herním centru.

Odstranění herního centra nemusí mít během hlavní přednášky WWDC žádný vysílací čas, ale Apple neopouští lidi v slepém zmizení. Poznámky k vydání iOS 10 a MacOS Sierra Beta 1 Plaťte rtu na odstranění, kromě toho, že návrhářům nabídnou několik rad o tom, že museli vybudovat vlastní výkon a rozhraní pro využití dat GameKit:

Aplikace herního centra byla odstraněna. Pokud vaše hra implementuje funkce GameKit, je třeba také provést chování rozhraní potřebné pro jednotlivce, aby tyto funkce viděl. Pokud například vaše hra podporuje žebříčky, mohla by představit položku GkGameCenterViewController nebo zaškrtnutím dat přímo z herního centra pro provedení vlastního individuálního rozhraní.

Stručně řečeno, to znamená, že zatímco aplikace Game Center byla odstraněna, služba je stále k dispozici a návrháři to nyní musí využít k provedení rozhraní přímo do hry.

Může to představovat malé množství bolesti pro designéry, kteří nyní musí vybudovat výkon, který herní centrum použilo mimo krabici, ale pro uživatele by to mohlo být také požehnáním v přestrojení. Namísto toho, aby byly návrhářům místo toho, aby byly poskytovány přesně stejné rozhraní herního centra při kontrole žebříčků nebo při kontrole úspěchů v rámci her, jsou nyní pověřeny tvorbou a implementací vlastního uživatelského rozhraní pro správu těchto informací. To musí v ideálním případě naznačovat, že hry mohou mít během celého zážitku krásné vizuální prvky.

Můžete také prohlédnout:

Novinky v iOS 10: Můžete smazat aktivní aplikace Apple, stáhnout je podle libosti z App Store

Stáhněte si iOS 10 beta 1 a nastavte na iPhone 6s, 6, plus, SE, 5S, 5C, 5, iPad, iPod [tutoriál]

Stáhněte si MacOS Sierra 10.12 Beta 1 pro váš Mac

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *