Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Bezdrátová nabíječka s licencí QI licencovaná je zatracená skvělá nabídka za pouhých 11 $

Bezdrátová nabíječka s licencí QI licencovaná je zatracená skvělá nabídka za pouhých 11 $

, která se v současné době snaží vyzkoušet a nalákat klienty tím, že nabízí extrémně prominentní bezdrátový nabíjecí stojan Choetech s kompatibilitou QI za pouhých 11,99 $. Tato nabídka bude okamžitě kouzlo každému, kdo hledá zlevněné nabíjení, znamená zařízení založené na QI.

Nejde někoho, kdo je ve světě spotřebitelských inovací velmi dobře umístěn, aby se zjistil s platným důvodem toho, proč jsou v současné době v horké poptávce bezdrátové nabíjecí stojany a podložky kompatibilní s bezdrátovým nabíjením. Vzhledem k tomu, že více a více podnikání přijímá tento typ inovací ve svých chytrých telefonech i dalších produktů, více příjmů z podniků třetích stran prodejem kompatibilních nabíječek a periferií. Tato volba ChoeTech je jedním z více řešení pro rozpočet, která jsou v oblasti rozpočtu, která stále přichází s potenciálním i mocí.

Choetech přijala pro toto konkrétní zařízení estetiku trojúhelníkového stylu, o kterém se firma domnívá, že nabíjení „stabler i pevnější“. Nejsme si jisti, že „pevnější“ změníme, ale koncept stability je určitě něco, co se bude chovat k masám. Aspekt nabíjení tohoto hardwaru také funguje v jiném režimu krajiny nebo portrétu, což je něco, co není přítomno ve všech gadgetech této povahy, jakož i a který rozhodně zlepšuje všestrannost hardwaru.

Nabízí dva režimy nabíjení; Rychlé bezdrátové nabíjení až 10 W pro kompatibilní zařízení, jako jsou specifické gadgety v odrůdě smartphonů „Galaxy S“ Samsung, a 5W nabíjení za jiná zařízení, jako je Apple iPhone odrůda hardwaru. Tento produkt je rovněž produktem, který umožňuje efektivně účtovat gadget i při situaci na něm, pokud tato situace není silnější než 5 mm. Opravdu má všechny základy zakryté, včetně zabezpečení díky vestavěným mechanismům, které chrání před přebíjením a rostoucími teplotami.

Pokud se jedná o druh produktu, který potřebujete, nebo jste právě čekali na vynikající nabídku hodnoty před zakoupením bezdrátové nabíječky, pak se ujistěte, že nabídku využijte právě teď s použitím odkazu a kódu diskontní sazby níže . Pokud požadujete jakýkoli typ dalšího přesvědčování, prohlédněte si všechna úžasná hodnocení, která produkt shromáždil přes Amazon.

Koupit: Choetech Qi licencovaný rychlý bezdrátový nabíjecí stojan od Amazonu: 11 $ využívající kód ZApyTMD8A | Původní cena: 20 $

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

IOS 13 Beta 1 profil ke stažení zdarma spolu s iPadosem 13 bude nabídnuto letos v červenci, potvrzuje Apple

iOS 13 beta 1 ota konfigurační profil a iPados 13 ke stažení ještě nezveřejněno, zde je důvod

100+ iOS 13 skrytých funkcí pro iPhone i iPad [spuštěný seznam]

Jak downgrade iOS 13 / iPados 13 beta na iOS 12.3.1 / 12.4

iOS 13 public beta 1 datum vydání ke stažení, které bylo odhaleno společně s MacOS 10.15, TVOS 13 Public Betas

iOS 13, kompatibilita iPados pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

iOS 13 beta 1 stáhnout odkazy IPSW, aktualizace OTA a iPados 13 Beta 1 pro iPhone i iPad

Stáhněte si iOS 13 beta 1 odkazy IPSW a nastavení na iPhone XS max, x, xr, 8, 7, plus, 6s, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *