Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Nyní můžete povolit režim hosta v iOS 8 / 8.1, zde je přesně to, jak

Nyní můžete povolit režim hosta v iOS 8 / 8.1, zde je přesně to, jak

iOS 8 / 8.1 jednotlivci mohou konečně povolit hostující režim na jejich iPhone, iPad nebo iPod Touch, pokud jsou v současné době jailbroken.

Smartphony jsou stále ve fázi dětství ve srovnání se stolními počítači, jako je OS X a Windows, nebo dokonce Linux. Desktopové OSS již nějakou dobu umožnily podporu více uživatelů, na rozdíl od smartphonů, které teprve nedávno skončily, aby byly dostačující k tomu, aby ji skutečně podpořily.

IOS nikdy opravdu nechodil metodu více uživatelů na rozdíl od Android Lollipop, pro to však je útěk z vězení. Dříve by jednotlivci iOS 7 s vězeňskými gadgety mohli umožnit podporu více uživatelů, která nebyla skutečně vícenásobná, ale umožnila jednotlivcům předat gadget další osobě, aniž by se museli zajímat o to, aby někdo vykoukl do vašich osobních věcí.

K dispozici jako vylepšení Cydia, GuestMode z úložiště BigBoss dělá přesně to, co název navrhuje, nicméně, když byl vydán iOS 8 / 8.1 a jednotlivci aktualizovali svá zařízení, byla potřeba novější verze modifikace. Tato aktualizace je právě zde a také je také kompatibilní s zpětným kompatibilním, takže pokud jste na iOS 7 a nerozuměli tomuto vylepšení, nemusíte za to aktualizovat iOS 8 / 8.1.

Pokud jste o tomto vylepšení ještě nerozuměli, GuestMode vám umožní jednat jako administrátor, což vám umožní přizpůsobit se a také spravovat, ke které aplikaci má host přístup, takže příště předáte iPhone nebo iPad na a Buddy Pro ovládání přehrávání hudby si můžete být jisti, že se nebudou snižovat s vašimi obrázkovými albami, safari kartami nebo zprávami atd.

Modify je bezpochyby dobře vytvořená a dobře věřená za předpokladu, že úroveň soukromí, kterou jednotlivec má nyní nad svým gadgetem, aniž by musel samostatné uzamykání nebo soukromí.

Modify je nabízeno ke stažení ideálu nyní a také to stojí pouhých 0,99 $ a může být objevena pod reporem BigBoss v Cydia, jak jsme zdůraznili výše.

Pochopíme, pokud jste tuto úpravu využívali na vašem zařízení iOS 8 / 8.1, a přesně přesně to, jak to pro vás v sekci komentářů dalo.

Pro tutoriály přesně o tom, jak útěk z vězení a také nastavit Cydia:

Jak útěk z vězení iOS 8.1 Untethered s využitím Pangu8

Jak útěk z vězení iOS 8 – 8.1 na Mac s Pangu pro Windows

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Jailbreak iOS 8 a také iOS 8.1 s Pangu na iPhone 6, 6 Plus, 5S, iPad, mnohem více [aktualizováno]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *