Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Spoluzakladatel společnosti Apple Demos bez klíčových záznamů využívající iPhone 6 v hotelu Starwood [Video]

Spoluzakladatel společnosti Apple Demos bez klíčových záznamů využívající iPhone 6 v hotelu Starwood [Video]

Apple spoluzakladatel Steve Wozniak nemusí být na inovační scéně tak veřejně populární, jak by četný by chtěl, avšak stále se zabývá zpracováním v nejvíce náhodné místa. „The Woz“ lze často objevovat cestování a voskovat lyriku o nově vznikajícím technologiím na konferencích na každém kontinentu, kromě toho, že mluvili o svých dnech v Silicon Valley se svým drahocenným jablkem. Ve svém nejnovějším vystoupení, i když nepředvídané i nekomerční, zaujímá umístění v hollywoodském hotelu, kde rychle vklouzne do prezentačního režimu, aby předvedl nový vstupní systém SPG hotelových řetězců.

Všichni rozumíme i jako Woz jako jeden z původních zakladatelů Apple, spolu s úkoly Steve a Ronaldem Waynem, je to však možná jeho schopnost vášnivě mluvit o inovacích a přesně o tom, jak se může zlepšit a prospívat našim životům To ho udržovalo v našich srdcích po celá ta léta. Rovněž je to jeho schopnost skočit do nekódované, jakkoli velmi profesionální, a také leštěné prezentace nového systému bez klíčových vstupů Starwood Hotels & Resorts, díky kterému je skutečným šampionem nové technologie.

Pro ty, kteří to nemusí vědět, je SPG bez klíče bezmotorovým vstupním systémem Bluetooth, který byl namontován do řady prostorů v různých vlastnostech patřící do skupiny Starwood Hotel Group. V rámci zavádění systému minulý měsíc je v současné době nabízen v 10 vybraných W, aspektech i ve východových střediscích po celém světě. Video ukazuje, že bez ohledu na okolnost je Woz vždy připravena vytáhnout svůj iPhone a také na zcela odbornou prezentaci inovací, která ho vzrušuje, i když se s ním právě poprvé setkal sám.

Vystoupení leštěného videa vidí, jak Wozniak vytáhne svůj lesklý iPhone 6, než jej předvede do videokamery a představuje oddanou aplikaci SPG, která je v současné době k dispozici pouze společností Chop Hosts, kteří jsou součástí věrnostního programu pro hosty Starwood, tedy „SPG, tedy„ SPG ” název. Po krátkém mluvení publika s procesem se pak dotkne iPhone 6 proti zámku na dveřích, trpělivě čeká na ekologické světlo a vstoupí do svého hollywoodského hotelového prostoru, aniž by museli používat základní nebo švihnout kartu.

Je pravděpodobné, že řada dalších upmarketových řetězců začne provádět podobné systémy, zdá se však, že by mohli hrát s Starwoodem. Nový systém SPG bez klíčové firmy je vývojem předchozí služby Wise Check-In, která nyní také umožňuje hostům obejít základní postup při kontrole předních recepcí přímo do svého prostoru a také kontrolovat kompatibilní iPhone, který provozuje spuštěnou Aplikace SPG.

(via: re/kód)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *