Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Chip iPhone 12’s A14 by to mohl položit jako 15palcový MacBook Pro

Chip iPhone 12’s A14 by to mohl položit jako 15palcový MacBook Pro

, pokud Apple dodržuje své předchozí vzory, můžeme očekávat, že iPhony iPhone 2020 budou první, kdo použije procesor A14. A pokud je to něco jako A13 iPhone 11 a iPhone 11 Pro, bude to super rychlé. A podle MacWorld by to mohlo být dokonce na stejné úrovni jako 15palcový MacBook Pros.

Je to proto, že A14 bude prvním čipem, který se přesune na výrobní proces 5nm. A i když to nutně neznamená, že se rychlosti automaticky zvyšují, umožňuje to, aby se rychlosti hodin narazily díky snížení využití energie a výrobě tepla. A technicky to budou také působivé žetony.

Pokud vezmeme TSMC na jeho slovo o zlepšené hustotě tranzistoru procesu 5 nm, díváme se na neuvěřitelných 15 miliard tranzistorů. To je více než všechny kromě největších špičkových desktopových a serverových procesorů a GPU. Je to obrovské. Je to tak velké, že bych nebyl úplně překvapen, kdyby Apple zmenšil celkovou plochu čipu o něco na asi 85 mm čtverečních a asi 12,5 miliard tranzistorů.

To vše by nakonec mohlo vést k čipu, který je schopen rychlosti ještě lepší než A13, čip, který byl o 20% rychlejší než jeho předchůdce a nejrychlejší mobilní čip kolem. A pokud předchozí trendy společnosti Apple pokračují, můžeme očekávat, že Apple A14 bude soutěžit s čipy Intel uvnitř některých profesionálů MacBook.

Trend Line nám dává skóre kolem 4 500, ale myslím, že kombinace architektonických změn a rychlosti hodin nám dá mnohem více. Nebyl bych překvapen, kdyby se vícejádrový skóre Geekbench 5 plazil až 5 000.

Za to, co stojí za to, nejrychlejší telefony Android skóre přibližně 3 000 v tomto testu a skóre 5 000 by bylo podobné šestijádrovým běžným procesorům stolních počítačů nebo špičkových procesorů notebooku. Je to 15palcové území MacBook Pro.

Očekáváme, že Apple oznámí iPhone 12 a iPhone 12 Pro v září a určitě získáme první představu o tom, jak rychle jsou nové telefony. To, že čip A14 bude důvodem pro rychlostní ránu a bude zajímavé sledovat, jak se srovnává s konkurencí v roce 2020 a dále.

(Zdroj: MacWorld)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Checkra1n pro Windows Alternative: Jak používat RA1NUSB pro iOS 13.3 útěk z vězení

Stahování: iOS 13.3 Final IPSW odkazy, OTA Update a IPADOS 13.3 pro kompatibilní zařízení

Stahování: iOS 13.3.1 Beta 2 OTA profil, odkazy na IPSW, zde jsou podrobnosti

Downgrade iOS 13.3 na iOS 13.2.3 pro checkra1n útěk z vězení, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.3 pomocí checkra1n, tady je, jak [průvodce]

Útěk z vězení iOS 13.3 / 13.3.1 na iPhone 11, 11 Pro Max, XS, více s novým využitím TFP0 bude možné brzy

IOS 13/13.2.2 Seznam kompatibility útěku z vězení pro checkra1n

Apple Watch EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *