Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized IPADOS 16.1 / iOS 16.1 Ohlášeno konečné datum vydání

IPADOS 16.1 / iOS 16.1 Ohlášeno konečné datum vydání

Apple dnes potvrdil iPados 16.1 a iOS 16.1 Datum finální verze. Zde jsou podrobnosti.

Přestože Apple výslovně nepotvrdil, že iOS 16.1 bude vydán ve stejné datum, tj. 24. října, to se nyní zdá velmi pravděpodobné.

Společnost dnes také vydala první vývojáře pro vydání Betas IOS 16.1 a iPados 16.1, pravděpodobně před veřejným vydáním obou příští týden.

Apple potvrdil datum vydání IPADOS 16.1 jako poznámku pod čarou v tiskové zprávě pro svůj nový iPad a iPad Pro Refreshes, dnes oznámil. Tiskové zprávy skutečně zmiňují iPados 16, i když je to aktualizace Apple přeskočila ve prospěch iPados 16.1. Tento krok přišel poté, co společnost zpozdila uvedení na trh IPADOS 16, aby se vypořádala s průběžnými problémy týkajícími se jeho funkci Stage Manager a zcela přeskočila vydání.

Stage Manager je nová funkce multitaskingu založená na okně, kterou Apple přidává do iPadů s tímto vydáním IPADOS 16.1. Během programu beta jsme slyšeli různé zprávy o otázkách způsobené funkcí, přičemž Apple údajně chtěl řešit ty před vydáním. S IPADOS 16.1 nyní za rohem se doufá, že za tím jsou problémy manažera.

Pokud jde o iOS 16.1, tato aktualizace přinese živé aktivity a další iPhone. Mezi další vylepšení patří přivedení indikátoru procenta baterie do více zařízení, přidání funkce, která se nabíjí pouze při využívání čistší energie, a podpora pro použití Apple Fitness+ bez Apple Watch.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhnout: iOS 16.1 / iPados 16.1 RC OTA Profil

Jak opravit špatný odtok výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.3 na aktualizaci stavu iPhone a iPad

IOS 16 kompatibilní a podporované zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Skryté funkce iOS 16: 100+ změn Apple nám to neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.3 Soubor profilu OTA, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 finální odkazy na IPSW a nainstalujte na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *