Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Apple na opravu jakéhokoli 1. genu Apple si užívejte se samostatným zadním krytem pro bezplatné

Apple na opravu jakéhokoli 1. genu Apple si užívejte se samostatným zadním krytem pro bezplatné

majitele původního Apple, kteří zjistí, že zadní kryt nositelného se začal objevovat, je štěstí, protože by se zdálo, že Apple Apple nebo jeho oprávnění prodejci opraví to bezplatné poplatky.

Tato informace o ceně pochází z interní politiky služby Apple, že lidé v MacRumorech byli schopni dostat ruce.

Nově prodloužená záruka bude pokrývat všechna původní zařízení Apple uživatele po dobu tří let od původního datu nákupu, což naznačuje, že každý jednotlivec, který si jeden zvedl v den zahájení dubna 2015, bude nyní zahrnut do dubna 2018.

Apple přišel na to, že za určitých podmínek na některých zařízeních Apple (1. generace) zařízení, které se zadní kryt může oddělit od případu uživatele. Apple bude obsluhovat způsobilá zařízení bezplatné poplatky. Apple povolí pokrytí po dobu tří (3) let od data nákupu.

Ti s jakýmkoli originálním Appleem jsou pokryta zárukou, s jakoukoli první generací Apple Watch, včetně sportu, vydání a modelů Hermès, všechny pokryly i poté, co uplynula jejich počáteční jednoletá záruka. To je úžasná zpráva pro ty, kteří chodí kolem, nosí jednu z hodinek, přičemž existuje řada zpráv o hodinách Apple, které vykazují problém, který se nyní v této záruce vztahuje. Někteří pozorovali, že senzory na zadní straně jejich hodinek nefungovaly správně, než se nakonec rozpadly, něco, o čem se zdá, že Apple napravil následnou Apple hardware.

Každý, kdo dříve musel platit za mimořádné opravy tohoto ILK, musí kontaktovat Apple v nákupu, aby požádal o vrácení peněz, ačkoliv tento dokument byl vnitřní, bez oficiálního veřejného oznámení dosud, není možné, že ne, není možné, že ne Všichni členové týmu nebo obchody Apple si budou vědomi nového postoje.

(Zdroj: MacRumors | Dolní obrázek Via: Reddit)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Jak snížit iOS 11 beta na iOS 10.3.2 / 10.3.3 [tutoriál]

Stáhnout: IOS 11 Beta 3 odkazy IPSW pro iPhone, iPad, iPod Touch vydané [pouze devs]

Útěk z vězení iOS 10.3.2 / 10.3.1 / 10.3 / 10.2.1 pro iPhone a iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Stáhněte si iOS 11 beta 3 a nainstalujte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Stáhněte si profil konfigurace IOS 11 Beta 3 OTA bez účtu UDID / Developer [How-to Tutorial]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *