Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Dodávky semifinále společnosti Tesla začnou s Pepsi v prosinci

Dodávky semifinále společnosti Tesla začnou s Pepsi v prosinci

generální ředitel Tesla Elon Musk prostřednictvím Twitteru potvrdil, že první elektrický vůz společnosti začne do Pepsi 1. prosince 2022.

Návod byl původně vyhlášen v roce 2017 a měl zahájit výrobu v roce 2019.

Toto originální doručovací okno přišlo a šel s Tesla později a řekl, že v říjnu 2022. nyní Musk říká, že „je nadšený, že oznamuje zahájení výroby semifinále Tesla s dodávkami do Pepsi na Pepsi, která by šla s Tesla 1. prosince! “

Samotný semi je vozík, který slibuje 500 mil rozmezí a čas 0-60 přibližně 20 sekund, když je načteno, a říká se, že Tesla má na objednávku 100 těchto elektrických vozidel.

Semi není jediným vozidlem, které se Tesla snažila dostat z brány, samozřejmě. Společnost také zmeškala různá data výroby pro Cybertruck a Musk nyní říká, že konkrétní vozidlo půjde do výroby uprostřed příštího roku.

S potěšením oznamuje zahájení výroby Tesla Semi Truck s dodávkami na @pepsi 1. prosince! pic.twitter.com/gq0l73igrw

– Elon Musk (@elonmusk) 6. října 2022

To, zda k tomu dojde, zbývá vidět, ale postup polový výrobu může naznačovat, že Tesla nyní začíná spojit svůj akt.

Ne že nákup jiných vozidel Tesla je právě teď snadné. Celosvětový nedostatek dílů ovlivnil všechny automobilky a Tesla se neliší. Doručovací okna pro Tesla EV jsou dlouhá, dokonce i pro ty, kteří jsou již nějakou dobu v prodeji.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhnout: iOS 16.1 Beta 4 vydáno jako veřejné spuštění blížící se

Jak opravit špatný odtok výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.2 na aktualizaci stavu iPhone a iPad

IOS 16 kompatibilní a podporované zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Skryté funkce iOS 16: 100+ změn Apple nám to neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.2 OTA profilový soubor, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 finální odkazy na IPSW a nainstalujte na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *