Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized ControlCenterxi přináší IOS 11 Control Center do iOS 10

ControlCenterxi přináší IOS 11 Control Center do iOS 10

Platforma Apple iOS 11 je plná fantastických doplňků funkcí, obecných vylepšení a základních vylepšení, která skutečně posunou iOS na další úroveň. Mezi těmito změnami a vylepšeními je to, co lze považovat za celkovou přepracování zkušenosti s kontrolním centrem, což nejen mění, jak to vypadá vizuálně, ale zlepšuje použitelnost.

Díky vylepšení ControlCenterxi je nyní možné získat tuto zkušenost na iPhonu nebo iPadu iOS 10.

Toto stvoření je ve skutečnosti součástí probíhajícího projektu s názvem „Eleven“ ze strany dvou zúčastněných vývojářů. Tato konkrétní část se zaměřuje na pokus o replikaci zkušeností s kontrolním centrem iOS 11, která nakonec umožňuje majitelům zařízení Jailbroken „aktualizovat bez aktualizace“, což znamená, že mohou získat všechny výhody spojené s kontrolním centrem iOS 11, aniž by musely procházet Proces instalace a aktualizace a bez nutnosti přemístění od verze iOS, která může být jailbroken.

Zavádí nejen nové vizuální prvky pro IOS 11 Control Center, které zahrnuje odklon od bočních karet a všeho na jedno místo dostupné prostřednictvím své vlastní ikony, ale také přináší hlubokou 3D dotykovou integraci. S tímto nainstalovaným vylepšením jsou uživatelé schopni 3D dotknout se mnoha přepínačů v nákupu, aby vytvořili novou sadu kontextových možností. Vývojáři také přidali nové gesto dlouhého lisu pro zařízení, která nejsou citlivá na tlak.

Kromě toho, že mají panel možností, který uživatelům umožňuje ovládat různé aspekty instalace, měli vývojáři také předvídavost nainstalovat automatické dvaweak, jako jsou FlipcontrolCenter, Noctis a Light Mode v nákupu, aby získali úplný zážitek z kontrolního centra iOS 11. S tím řekl, že instalace těchto vylepšení znamená, že vylepšení podkovy, pokud je nainstalováno, bude okamžitě odstraněno, protože přináší okamžité konflikty. Pokud se jedná o typ vylepšení, který chcete, nebo jste obdivovali to, co Apple dělá s iOS 11, pak to opravdu musíte dostat do svého zařízení nejlépe teď.

ControlCenterxi (iOS 10) je k dispozici jako komerční balíček přímo z úložiště BigBoss na Cydia. Majitelé zařízení Jailbroken, kteří mají zájem o získání zkušeností s ovládacím centrem iOS 11 na zařízení iOS 10, si mohou zakoupit tento nejlepší nyní za jednu platbu 1,50 $. Tato platba by měla snad zahrnovat probíhající aktualizace a podporu nových verzí.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Jak snížit iOS 11 beta na iOS 10.3.2 / 10.3.3 [tutoriál]

Stáhnout: IOS 11 Beta 3 odkazy IPSW pro iPhone, iPad, iPod Touch vydané [pouze devs]

Co je nového v iOS 11 Beta 3? Poznámky k uvolnění, změny, funkce

Útěk z vězení iOS 10.3.2 / 10.3.1 / 10.3 / 10.2.1 pro iPhone a iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Stáhněte si iOS 11 beta 3 a nainstalujte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *