Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Aplikace PhotoPlay pro Windows Phone 8 poskytuje vynikající fotografické filtry a rámce

Aplikace PhotoPlay pro Windows Phone 8 poskytuje vynikající fotografické filtry a rámce

Instagram je často diskutován jako jedna z četných běžných aplikací, které se dosud dostaly na platformu Windows Phone Microsoft, ale jak uživatelé nadále čekají na vlastnictví Facebooku Aplikace, která se dostane do obchodu se systémem Windows Phone, se objevilo několik konkurentů, kteří chtějí nabídnout Snap potěšené uživateli WP způsob sdílení snímků s kamarády a rodinou. Připojení se k Eye Em ‘Em v řadách tzv.„ Instagramových vrahů “přichází Photoplay, do obchodu se Windows Phone byla zveřejněna relativně nová aplikace. Kompatibilní pouze s novějším plemenem Windows Phone (8) V tomto bodě je verze pro starší WP7.x v současné době v dílech a s jeho čistým, elegantním rozhraním, které se poměrně dobře hodí k vzhledu a pocitu společnosti Redmond Company Mobilní operační systém, určitě má skvělý potenciál.

S fotoaparáty smartphonu, které jsou nyní schopny přinést úžasné výsledky, se zrodila nová generace bodových a střelců. Ačkoli Digital Social Networkers zpočátku používal jako Facebook ke sdílení obrázků, výhoda Instagramu – spojená s jeho filtry, rámy a editačními funkcemi – viděla, že se stane „Facebook“ aplikace pro sdílení obrázků.

Nekontrolovatelný vzestup Instagramu na vrchol povzbudil ostatní vývojáře, aby přinesli podobné aplikace ke stolu, a ačkoli mnoho uživatelů Windows Phone bude cítit vynecháno s nedostatkem aplikace Instagramu, existuje spousta alternativ.

PhotoPlay je další snaha přidat do seznamu, a stejně jako bych rád řekl, že do stolu přináší úžasnou nabídku nových funkcí, je to virtuální klon velkého IG. Stránka profilu vypadá prakticky identicky (s výjimkou svého samotného vzhledu metra / moderního), můžete si prohlédnout fotografie s nejlépe hodnocenými / trendy, oh, a existují filtry. Pak by opět měla být tyto pozoruhodné podobnosti nutně špatná věc?

Možná ne, protože pokud skutečně toužíte po Instagramovém zážitku na vašem zařízení WP8, které PhotoPlay poskytuje. Jediným problémem je, že zatímco miliony na milionech lidové používají Instagram na jejich iPhone, Android nebo na webu, PhotoPlay má relativně málo uživatelů, takže novinka s jeho používáním je pravděpodobně poměrně rychle opotřebována.

Vzhledem k tomu, že PhotoPlay je napříč platformami, můžete se alespoň pokusit povzbudit své kamarády, kteří ovládají iPhone / Nexus, aby aplikaci vystřelili, as geo-značením, sociální integrací a rozšířeným vyhledáváním, rozhodně to ve známých funkcích chybí.

Každopádně si můžete stáhnout prostřednictvím odkazu níže a podle výše uvedeného je verze WP7 na cestě.

(Zdroj: Photoplay pro Windows Phone 8 v obchodě Windows Phone Store)

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací Windows Phone 7 a prozkoumat mnohem více aplikací pro váš smartphone Windows Phone 7.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *