Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Retrotechtacular: Čtení a třídění pošty automaticky

Retrotechtacular: Čtení a třídění pošty automaticky

Často čteme o minikomputerech šedesátých let a viz příklady jejich využití v univerzitních výzkumných laboratořích nebo středně velkých firmách, kde by mohly spravovat účty. Je to lákavé, i když věřit, že většina světa v těch posledních desetiletích analogové éry zůstal nedotčené výpočetní technikou, pouze zapadl v desetiletí mikropočítače, nebo rozšířeného použití internetu.

Co by mohlo být mnohem více synonymem s pre-computing věkem než poštovní systém? Stovky let zpracování ručně psaných písmen, tříděných ručně, přepravovány koní, čluny, železnice a pak motorovou dopravou, pak doručena do vaší poštovní schránky svým přátelským místním poštou. Jak tato technologie Minicomputer vyhledá do tohoto prostředí?

Tak jsme přišli do dnešního filmu, 1970 US Poštovní služba krátce s názvem “Čtení a třídění pošty automaticky”. V něm vidíme současné vysokorychlostní systémy OCR zpracovávat tisíce písmen hodinu a třídění podle místa určení a jsou léčeny popisu technologie skenování.

Pokud byl v roce 2017 pověřen hackadajským čtenářem v roce 2017 s adresami skenování a OCR-Ing, budou mít k dispozici fotoaparáty s vysokým rozlišením a impozantní výpočetní výkon. Nebylo by to triviální úkol, aby to bylo v pořádku, ale to by bylo takové, že daný vhodný open-source OCR software bylo možné dosáhnout mnoha z nás. Naproti tomu Contrast Engineers, kteří vyráběli skenery poštovních služeb, museli je vytvořit od nuly.

To udělali zvědavě analogovým způsobem, s rastrovým skenováním generovaným CRT. Nejprve hrubý skenování identifikace adresy a jednotlivých řádků, pak jemné skenování, aby vybral řádek, které potřebují. Optický senzor by pak mohl vyzvednout odražené světlo a podat informace zpět do počítače pro zpracování.

Popis procesu OCR je zdánlivě přímočarý z rozpoznávání jednotlivých složek písmen, který pravděpodobně vyžadoval nějaké vynikající kódování, aby se dosáhlo v omezených prostředcích minikomputery šedesátých let. Systém nemohl zpracovat rukopis, místo toho byl vyhrazen pro servisní poštu kompatibilní s OCR.

A konečně, řádky adresy jsou porovnány s databází známých amerických měst a států a každý dopis je směrován na řádné násypky. Jsme ukázáni magnetické datové datové úložiště, prekurzor našich moderních pevných disků, a řekl, že má vynikající 10 megabajtů dat. Pro 1970, to bylo zřejmě hodně.

Je to kuriózní vidět, co se zdá být taková základní výpočetní technika prezentovaná jako poslední slovo v sofistikovanosti, ale pravdou je, že dosažení této úrovně funkčnosti a výkonnosti s technologií této éry byl velmi vynikající úspěch. Posaďte se a vezměte si radost ve filmu, umístili jsme ho pod přestávku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *