Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Amazon představuje nové tenčí i lehčí Kindle s Bluetooth, variantou bílé barvy, stojí 79 $

Amazon představuje nové tenčí i lehčí Kindle s Bluetooth, variantou bílé barvy, stojí 79 $

z absolutně nikde, Amazon právě odhalil zbrusu nový design Kindle, který bude sloužit jako nový základní gadget pro ty, kteří jsou nadšené Čtení fanoušků, kteří se snaží dostat nohu na žebříčku Ereader.

Nakonec jsme byli zvyklí provádět nepředvídané podnikání v průběhu let, ale na internetovém maloobchodním Behemoth nikdy nepřestává pracovat na objevování nové metody, jak nás všechny slepý. Nedávno představený Kindle je tenčí i lehčí než předchozí modely, stejně jako zahrnuje dokonce zcela novou bílou barvu pro ty, kteří nemají rádi základní nabídku černé barvy.

Nedávno odhalená vstupní úroveň Kindle se dodá s dotykovou obrazovkou bez oslnění 6 palců, která nabídne přijatelných 167 pixelů napal. Vyhodnotí pouze na 5,7 unce, s celkovými rozměry 6,3 palce x 4,5 palce x 0,36 palce, což, jak bylo uvedeno dříve, je ztenčující a lehčí než stávající modely Kindle.

Spotřebitelé, kteří se snaží zakoupit tento nový design, budou také těžit z vestavěného Wi-Fi, baterie, která musí být skvělá po „týdny“ v hodnotě času čtení, 512 MB RAM a také 4GB interiérové ​​skladování, které je schopno držet „tisíce „Knih stažených z obchodu Amazon Kindle. Amazon rovněž zabudoval čip Bluetooth do nového Kindle, který slouží zvláštnímu účelu. „Čtečka obrazovky VoiceView, nabízená přes zvuk Bluetooth, umožňuje získat přístup k obrovské většině funkcí Kindle. Kindle také zahrnuje schopnost změnit velikost stylu písma, obličej ve stylu písma, rozestupy linie a marže. “ Ano, to odstraní požadavek na adaptér.

Nový Amazon vstupní Kindle může být fantastickým nákupem, ale ti hardcore fanoušci čtení, kteří potřebují trochu extra výkon a všestrannost, mohou chtít podívat na rozmanitost pro perfektní produkt Kindle. Například Kindle Paperwhite používá podsvícení pro pokročilé čtení v podmínkách nízkých osvětlení, kromě mnohem ostřejší a vysoce kvalitní obrazovky a volitelné podpory 3G. Kromě toho, kteří mají samozřejmě ti, kteří mají trochu navíc peníze na utrácení, mohou vypadat i navíc na odrůdu s Kindle Voyage nebo novou Kindle Oasis.

Zdá se, že Amazon se skutečně přijímá a podporuje jejich hardwarové výrobky v dalších barvách. Poté, co do svého zakončeného tabletového rozsahu přinese brilantní barvy, bude tento nový Kindle nabízen v bílé, jak bylo uvedeno dříve, přičemž firma také pomocí upgradu na stávající odrůdu Kindle Paperwhite zavedl také bílou variantu.

Nový Kindle je nabízen pro předobjednávání ideálu nyní v Amazonu za 79,99 $, přičemž dojde k zahájení letošního 7. července.

Předobjednávka: 2016 Kindle 6-Inch (černá) z Amazonu: 79,99 $
Předobjednávka: 2016 Kindle 6-Inch (bílá) z Amazonu: 79,99 $

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *