Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Nové v iOS 11: Sdílejte úložiště iCloud s členy domácnosti, zde je přesně to, jak

Nové v iOS 11: Sdílejte úložiště iCloud s členy domácnosti, zde je přesně to, jak

v iOS 11 je schopnost sdílet vaše úložiště iCloud s členy domácnosti. Zde je přesně to, jak se všechno postavit.

Apple iOS 11 a také platformy MacOS High Sierra jsou plné nových funkcí a funkcí, z nichž mnohé byly v posledních několika měsících zvýrazněny.

Pro ty šťastné jednotlivce, kteří se skutečně přesunuli na tyto platformy, a také kteří chtějí vydělávat na zkušenostech efektivněji využitím iCloud, je opravdu možné sdílet plán úložiště iCloud s členy domácnosti, aby zajistil, že ne všichni členové požadavky na to Kupte si samostatné úložiště iCloud. Budeme se ponořit přímo a podívat se přesně na to, jak přesně přidat člena domácnosti na účet iCloud, v případě potřeby upgradovat plán úložiště iCloud a konečně sdílet toto skladování s členy domácnosti. V situaci to ještě nebylo vyčištěno, sdílení úložiště iCloud s domácností pracuje pouze s iOS 11 a uživateli MacOS High Sierra.

Povolit sdílení domácností a přidat člena domácnosti:

Krok 1: Nejprve jste nejprve požadavkem na povolení sdílení domácností a přidání členů domácnosti na váš účet iCloud. Chcete -li to provést, představte aplikaci Native Settings na iOS a také vyberte banner nahoře, který vám poskytuje informace o vašem Apple ID.

Krok 2: Vyberte možnost sdílení domácnosti.

Krok 3: V rámci sdílení domácností zvolte přidat člen domácnosti. Tady můžete pozvat soukromé prostřednictvím iMessage výběrem možnosti iMessage. Alternativně, pokud dáváte přednost použití e -mailu, můžete si také vybrat také pozvání.

Krok 4: Když jste vrženi do iMessage, zvolte kontakt s touhou pozvat a poté odeslat zprávu, jak byste normálně. Tato osoba pak musí přijmout pozvání, než se ukáže jako pojmenovaná soukromá v sekci sdílení domácnosti na účtu.

Upgradujte úložiště iCloud (v případě potřeby):

Platforma pro sdílení domácností je skvělý koncept, ale funguje to pouze tehdy, pokud houpáte plán úložiště iCloud 200 GB nebo vyšší. To znamená, že pokud jste plán, který je menší než 200 GB, budete vyžadovat upgrade.

Krok 1: Chcete -li to provést, opakujte první část výše uvedeného procesu výběrem banneru Apple ID v aplikaci Nastavení, tentokrát však vyberte iCloud z možností místo sdílení domácnosti.

Krok 2: Vyberte úložiště rukojeti a také úložný plán úpravy. To se samozřejmě platí pouze tehdy, pokud se v současné době nezaregistrujete na 200 GB iCloud Plan nebo vyšší. Pokud tak učiníte, pokračujte do další sekce. Pokud ne, pokračujte ve čtení.

Krok 3: Vyberte buď plán úložiště 200 GB nebo 2TB. Jak již bylo zmíněno, jedná se o jediné dva plány iCloud kompatibilní se sdílením domácností. Přejděte do hesla účtu iCloud a ověřte, zda je nákup platný. Bude vám poskytnuto upozornění, které ukazuje úspěšný nákup. Ať už je plán účtu cokoli, bude také aktualizován tak, aby zobrazoval nový plán.

Povolit „Sdílet s rodinou“:

Krok 1: Budete vyžadovat, abyste byli v sekci iCloud Storage v nastavení> iCloud. Klepnutím na výstavu domácnosti začnete.

Krok 2: iOS vám představí některé informace o schopnosti sdílet skladování s rodinou. Zkontrolovali jej na základě svého uvážení a poté klepněte na tlačítko Plán úložiště sdílení.

Krok 3: Vyberte tlačítko Odeslat pozvání. Tím se okamžitě naplní instanci zpráv s příslušnými lidmi. Když byl odeslán, vyberte tlačítko Zavřít a ukončit proces.

Členové rodiny budou nyní moci přijmout a využít sdílené úložiště iCloud z vašeho účtu.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

M4U Kodi Addon nefunguje? Zde je přesně to, jak to nastavit v roce 2017 správným způsobem

iPhone X / Edition vs iPhone 7 vs 7 Plus vs 6s vs 2G, více poměr [poměr obrazovky k tělu a také srovnání velikosti]

iOS 11 GM / Beta 10 Stáhnout a očekávané datum vydání: Zde je to, co víme

Pokemon Go 1.43.1 IPA a také 0,73.1 APK Hack nabízený ke stažení hned

Stáhněte si iOS 11 beta 9 a nastavte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 10.3.3/ 10.3.2/ 10.3.1/ 10.3 pro iPhone i iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *