Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Reproduktor AUKEY RADIUS Bluetooth zní tak dobře, jak to vypadá, zlevněno na 18 USD

Reproduktor AUKEY RADIUS Bluetooth zní tak dobře, jak to vypadá, zlevněno na 18 USD

Amazon prodává reproduktor AUKEY RADIUS Bluetooth za pouhých 18 USD, pokud zadáte speciální super tajný slevový kód při pokladně. Naštěstí však tento kód není moc tajemstvím a my ho budeme sdílet, kdybyste teď.

Normálně by se tento reproduktor prodal za přibližně 46 $, což z toho činí tento druh úspory, který nepřichází každý den. Pokud jste na trhu reproduktoru Bluetooth, je to pravděpodobně ten, který si budete chtít vyzvednout.

O tomto reproduktoru je hodně, počínaje skutečností, že to vůbec nevypadá jako reproduktor. Je kruhový a stojí svisle s jakýmsi látkovým povrchem. Opravdu jsme rádi, jak to vypadá a myslíme si, že budete také. Je to také přenosné díky páru 2 200 mAh baterií, které znamenají, že si můžete užít až 10 hodin bezdrátové hudby bez ohledu na to, kde jste.

Existují ovládací prvky na zařízení pro přeskočení skladeb a pozastavení přehrávání a hlasitost se také zpracovává prostřednictvím dotykových vstupů. Existuje dokonce vestavěný mikrofon pro časy, kdy chcete tuto věc použít jako reproduktorový telefon.

Toto je úžasná šance na zabalení dohody a vše, co musíte udělat, je zapamatovat si před odkoušením zadat speciální slevový kód. Ale udělejte to brzy – nevíme, jak dlouho bude tento kód kolem.

Koupit: Aukey Radius Bluetooth reproduktor z Amazonu: 18 $ s kódem ZK3R83WP | Původní cena: 46 $

Můžete také chtít vyzkoušet:

Checkra1n iOS 13.1.2 Útěk z vězení na základě CheckM8 Exploit „Oznámen“

Útěk z vězení iOS 13.1.2 Na iPhone X, SE Demoed pomocí CheckM8 Exploit

Stahování: iOS 13.2 Beta 2 odkazy IPSW, aktualizace OTA spolu s iPados 13.2 Beta 2

Stahování: iOS 13.1.2 / iPados 13.1.2 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro iPhone a iPad

Downgrade iOS 13.1.2 / iPados 13.1.2 na iOS 13.1.1 / 13.1 / 13.0 / 12.1.4, tady je, jak

Nejlepší iPhone 11, 11 Pro Max pouzdro s štíhlým, peněženkami, ultra tenkým designem? Zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

IPhone 11/11 Pro Max Protector s temperovaným sklem: Zde jsou ty nejlepší

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13.1

Útěk z vězení iOS 13/13.1 Aktualizace stavu [nepřetržitě aktualizováno nejnovějšími informacemi]

Aktualizace útěku z vězení iOS 13.1: Opravy a opravy zabezpečení podrobně popsané společností Apple

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *