Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Tenhle může přijít jako šok na některé

Tenhle může přijít jako šok na některé

[Chris], zdá se, že se zdá, že propustil slušnou část šitého prostoru pro své elektronické dobrodružství. Jak je to stále její nárok, udělala to odstranit, že jeho oblast potřebovala nějakou organizaci, stejně jako nový stůl. Nespokojený se vzhledem, stejně jako pocit náhrady IKEA stolní sloučeniny, kterou získali, vzal ho na sebe do rohatku nahoru jak ve stylu, stejně jako hodnotu přidáním mědi laminátu.

Jeho rozhodnutí není čistě založeno v estetickém. Pokud dodržujete spolu, znamená to, že jeho nová elektronická pracovní plocha je vodivý. Stejně jako jo, je to spojeno se zemí ve zdi. I když se nestarají o stážky antistatických rohoží nebo jejich citlivosti k vyblednutí, stejně jako praskání, znamená to, že využije malou náplast, aby si jeho křemík šťastný.

[Chris] využil 20-gauge měděný list, který řezal, stejně jako skóroval do tvaru švédského sendvičového dřeva s dostatečným okrajem pro převis. Po poškrábání jedné strany měděného plechu a jednoho z dostatečného základu se vypustil nějaký adhezivní ošklivý dostatečný, aby potřeboval gumový protokol rukavic, stejně jako na celé hodiny dohromady. Zůstaňte dát mědi, ale zůstal byt, že ne. Po zatlačení přes převis, [Chris] ručně vylezl měď v malých vírech s podložkou Scotch Brite, aby se vizuálně rozbil poněkud vlnitý povrch. Instruktážní i vtipné play-by-play po přestávce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *