Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics First Surface Pro TV Commercial ‘the Vibe’ jde na vzduch, obsahuje spoustu tance, jako normální [video]

First Surface Pro TV Commercial ‘the Vibe’ jde na vzduch, obsahuje spoustu tance, jako normální [video]

, pokud jste se snažili dostat ruce na jednu z 128 GB Surface Pro Microsoft, pak je pravděpodobné, že jsou šance že jste již narazili na některé potíže s získáváním maloobchodního místa, které je má na skladě. Většina míst ukazuje, že tablet Powerhouse Microsoft není na skladě modelu 128 GB, přičemž je k dispozici minimální dodávky menší 64 GB varianty. Skutečnost, že uživatelé jednali rychle při vykládání zásob, je pro Microsoft hořce sladká. Skvělé, že o produktu existuje horlivý zájem, ale potenciálně problematický, vzhledem k tomu, že oficiální kampaň Surface Pro reklamy začala spuštěním televizního spotu „The Vibe“.

Oficiální web společnosti Microsoft ji ukazuje jako v současné době na skladě modelu 128 GB Surface Pro, přičemž řada dalších vysoce profilů také nedokáže udržet krok s poptávkou po gadgetu od potenciálních spotřebitelů. Jak se reklama Surface Pro TV žije a začíná dělat kola po celém světě, velké množství lidí se vlastně ptá, zda Microsoft trpěl nějakým problémem s dodávkami.

Surface Pro Advertive, který je nyní naživo, dostal název „Vibe“ a absolutně se silně zaměřuje na předvádění potenciálu, který má produkt pro zákazníky služeb. Reklama začíná známým připojením tabletu k krycí klávesnici, na kterou jsme si zvykli vidět s Surface RT reklamami, ale velký důraz je placen doprovodnému stylusu a přenositelnosti produktu. To vše se samozřejmě zobrazuje uprostřed poněkud zvláštního choreografického výkonu, který by okamžitě vypadal na místě v mnoha firemních prostorách.

Zdá se, že reklama a marketing, který jí předcházel, přinesly významný zájem o výkonný tablet Microsoft. S tím řekl, že se také zdá, že existuje určitý zmatek ohledně toho, zda má společnost skutečné problémy s dodávkami nebo zda by nedostatek akcií mohl být marketingovým trikem, který by zvýšil další zájem o hardware. Nechte je, aby byli nadšeni, ale přimějte je, aby čekali, že byla v minulosti naprosto úspěšnou technikou, ale zůstává vidět, zda je to hra, kterou Microsoft hraje.

Doufáme, že slib, že společnost Microsoft „pracuje s maloobchodními partnery“ na „doplňování dodávek co nejrychleji“ neskončí tím, že zákazníci čekají příliš dlouho, aby se dostali do rukou na povrch.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *