Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics HTC One X+ Spections potvrzeno pomocí brožury O2, další uniklé obrázky předvádějí svůj vnější design [obrázky]

HTC One X+ Spections potvrzeno pomocí brožury O2, další uniklé obrázky předvádějí svůj vnější design [obrázky]

HTC One X+ je, všechny věci zvažovány, poměrně hledané pro ty, kteří hledají mocný, non-Samsung Nový smartphone Android, a přestože jsme viděli tidbity informací ohledně nadcházejícího zařízení, O2 UK unikl šťavnaté detaily prostřednictvím jednoho ze svých prodejních časopisů.

Podle reklamy nadcházejícího smartphonu HTC bude HTC One X+ zabalit do 64 GB interního úložiště, 8megapixelové vačky popsané jako „úžasný“, hovězí čtyřjádrový procesor 1,7 GHz a samozřejmě porazí vestavěnou zvukovou technologii- v. Kromě toho bude dodávat se standardem se 4.1 Jelly Bean, takže doufejme, že Project Butter bude přispívajícím aspektem při výrobě jednoho x+ nejhladšího zážitku z HTC Android k dnešnímu dni.

Obrázek vedle popisu (přes GSMarena) ukazuje ten X+, který vypadá téměř totožně s jeho předchůdcem-ten X. Další uniklé obrázky, které dorazily pomocí kapsy, podrobně popište některé drobné estetické vylepšení do zadní části zařízení , ale ty stranou, je to velmi, jako jste byli z hlediska designu.

Nabídka až 64 GB paměti vypadá dobrý hovor, a ačkoli máte normální 25 GB cloudového prostoru Dropbox, se kterým si můžete hrát, maximum 32 GB s použitím původního X bylo pro špičkový smartphone prostě příliš málo. Lumia 920 by se s tím mohla prozatím dostat pryč, vzhledem k tomu, že bude provozovat novou a vzrušující platformu, ale rozhodnutí Tchajwanské společnosti přidat paměť k One X+ bude bezpochyby fungovat ve svůj prospěch.

Procesor byl narazil až na 1,7 GHz z 1,5 GHz, ale zavedení Jelly Bean (4.1) musí vidět, že věci běží mnohem lépe než na tom, že to byla na papírové powerhouse, ten, ten Výkon X prostě nezasáhl výšky sendvičem zmrzliny a ten X+ dorazí s bodem nebo dvěma, aby dokázal.

Ceny Of smluvních cen O2 je 479,99 GBP, které vychází kolem 779 $, i když bude pravděpodobně možné získat bezplatné na dotované bázi. V USA bude T-Mobile nést smartphone, takže pokud žijete státy a na podzim jste na trhu s novým smartphonem, musí být marginálně redesignovaný, okrajově upgradovaný jeden X+, který musí zvážit.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *