Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Jak zálohovat a obnovit oddíly EFS a IMEI na Galaxy S7

Jak zálohovat a obnovit oddíly EFS a IMEI na Galaxy S7

EFS a IMEI Oddíly mají vážný význam pro ty, kteří chtějí tvrdě hrát se svým zařízením Android. Zejména, když zakořeňujete zařízení a blikáte různé přizpůsobené obrázky/ROM. Jen si pomyslete na to, že jste na svém zařízení blikali nějakou fantastickou ROM a na další restartování nemůžete uskutečnit žádné hovory ani se připojit k internetu. Bude docela přitěžující řešit takové problémy.

V zařízeních Samsung, EFS oddíl ukládá IMEI, MAC adresu bezdrátového zařízení, verzi základního pásma, kód produktu, ID systému a NV data. Pokud tedy oddíl EFS během blikání bude poškozen, budete čelit problémům s připojením. Některé z nich byly chyby, jako je „Can’t Connect se síť“ nebo „Nelze se připojit k internetu“. Nemůžete ani získat číslo IMEI a informace o základním pásmu v sekci telefonu vašeho zařízení. Je tedy lepším preventivním opatřením provést zálohování oddílů EFS a IMEI.

Dnes vám ukážeme, jak zálohovat a obnovit oddíly EFS a IMEI na zařízeních Samsung Galaxy S7 a S7 Edge. Tento tutoriál můžete použít na jiných zařízeních Samsung, jako je poznámka 5, S6 & S6 Edge. Chcete -li postupovat podle této metody, mělo by být vaše zařízení zakořeněno. Pokud jste nezakořenili svou hranu Galaxy S7/S7, můžete postupovat podle níže uvedeného tutoriálu.

Jak zakořenit hranu Galaxy S7/S7

Zálohování a obnovení EFS a IMEI na Galaxy S7

Stáhněte si aplikaci pro zálohování a obnovení oddílu oddílů z odkazu Google Play níže.
[GooglePlay url = ””/]

Otevřete aplikaci na smartphonu Galaxy S7/S7 Edge.

Ze seznamu oddílů vyberte EFS a rozhlasové oddíly. Kliknutím na tlačítko Stáhnout a zálohovat oddíly EFS na vašem zařízení. oprávnění Grant SuperSU, pokud je to požadováno.

Nyní vyberte umístění zálohování a formát zálohování pro formát EFS.

Chcete-li obnovit oddíl EFS, stačí klepnout na ikonu nabídky (tři vertikální tečky) v pravém horním rohu a vyberte možnost Obnovit možnost oddílu.

Vyberte zálohu, kterou chcete obnovit, a počkejte, až bude obnovení dokončeno.

Po dokončení obnovení restartujte zařízení.

Je vhodné uložit zálohu na externím úložišti pro mnohem větší redundanci. Není tedy snadné zálohování a obnovení oddílů EFS v okraji Galaxy S7/S7?

Přečtěte si dále
Nainstalujte 1000+ písem na zařízení Samsung (Nougat/Oreo)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *