Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Stáhněte si tapety Huawei Honor Magic Stock (QHD)

Stáhněte si tapety Huawei Honor Magic Stock (QHD)

Trh smartphonu je zaplaven čínskými OEM, ale Huawei dokázal vytvořit skvělý obrázek na celosvětových trzích. Podnikání vydává některé opravdu skvělé telefony po dlouhou dobu a Honor Magic je o další kroky dopředu především od Futuristic Design.

Huawei Honor Magic byl spuštěn v Číně před pár měsíci zpět, ale byl předveden teprve nedávno na CES 2017. „Kouzlo“ ve jménu telefonu není jen slovo. Vlastně kouzlo telefonu pochází z jeho stylu, který se skládá z super tenkého kovového těla a zaobleného skla na obou stranách.

Honor Magic je úplně odlišný od toho, co jsme doposud viděli pocházející od producenta Chines. Ve vynikající míře se zdá jako hrana Galaxy S7 se zaoblenými panely vpředu i zadní stranou. Magická čest je však nejen štíhlejší, ale také mnohem kompaktnější.

Kovový rám je opravdu tenký a to, co získáte na nejlepší straně, jsou stále tenčí výkon a také hlasitosti. Huawei přesunul slot SIM karty, konektor pro sluchátka a port USB-C na spodní stranu rámečku. Pokud jde o software, Honor Magic nezahrnuje velké staré funkce EMUI mnoho telefonů Huawei. OEM zcela přepracoval věci pro velké a také zaměření nového uživatelského rozhraní (nazvané Magic Online UI), bylo přesunuto na syntetickou inteligenci. Telefon se poučí z vašeho telefonu, shromažďuje informace od vás a podle toho přizpůsobuje věci.

Pokud jde o specifikace, Huawei Honor Magic Sports a 5,09-palcový AMOLED QHD obrazovka (1440 x 2560 pixelů), Hilicon Kirin 950 Octa-Core Processor, 4 GB RAM, 64 GB interiérové ​​úložiště, 64 GB Slot, Slot s duálním 12 MP Main a 8 MP sekundární senzor otisků prstů namontovaný vpředu a také 2900 mAh nevyjímatelná baterie.

Huawei Honor Magic zahrnuje sedm 1440 x 2560 px quad hd tapety. Chcete -li stáhnout tapety, stačí nejlépe kliknout na obrázky a také vyberte možnost „Otevřít odkaz na novou kartu“. Poté uložte tapety a užívejte si.

Stáhněte si tapety Huawei Honor Magic Stock

V situaci si chcete stáhnout celkovou sadu do jediného souboru ZIP, klikněte na jeden z našich odkazů níže:

Huawei-honor-magic-stock-wallpapers.zip | Zrcadlový odkaz 1 | Zrcadlový odkaz 2

Další stahování:

HUAWEI MediaPad M3 Stock Tapety (QHD)

Vivo Xplay 6 tapety

HTC si přeje 10 tapet pro zásoby (QHD)

Tapety HTC U Ultra Stock (QHD)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *