Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Tablet Amazon’s Fire HD 10 Kids Edition je pouhých 149,99 $, pokud jste nyní rychlí

Tablet Amazon’s Fire HD 10 Kids Edition je pouhých 149,99 $, pokud jste nyní rychlí

nejlepší, Amazon poskytuje svůj tablet Fire HD 10 Kids Edition za pouhých 149,99 $, pokud jste rychlí. Neexistuje žádný náznak, kdy se tato dohoda uzavře, takže je pravděpodobně moudré zajistit, aby tyto objednávky získaly nyní, zatímco víme, že dohoda je dobrá.

Normálně by se tento tablet prodával za přibližně 200 $, ale pokud si koupíte nyní, ušetříte 50 nebo 25%. Nemusíte zadávat žádné slevové kódy ani oříznout žádné slevové kupóny, abyste tuto dohodu využili. Jen si koupte jako byste měli jakýkoli jiný produkt.

Koupit: Fire HD 10 Kids Edition Tablet od Amazonu: 149,99 $ | Původní cena: 200 $

V době psaní má tento tablet prakticky 10 000 recenzí na Amazonu s kombinovaným skóre 4,7 hvězdičky z možných pěti. Je to velmi populární tablet a jeho prvotřídní funkce z něj činí ideální doplněk k jakékoli rodině. Existuje několik funkcí, díky nimž je ideální pro děti, včetně dvouleté záruky, která zahrnuje náhodné poškození.

Služba Amazon’s Kids+ je také zahrnuta po celý rok.

Zahrnutý 1 rok Amazon Kids+ dává vašim dětem přístup k více než 20 000 aplikacím, hrám, knihám, videím, zvukovým knihám a vzdělávacím obsahu od PBS Kids, Nickelodeon, Disney a další. Vaše předplatné se poté automaticky obnoví každý měsíc od pouhých 2,99 $ měsíčně plus příslušnou daň. Můžete kdykoli zrušit přejetím na Dashboard Amazon Parent nebo kontaktováním zákaznického servisu.

Samotný tablet má 32 GB úložiště a prostřednictvím karty microSD je také prostor pro dalších 512 GB.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Jak opravit špatné vypouštění baterie iOS 14 [průvodce]

Stáhněte si iOS 14 konečných odkazů na IPSW, soubor profilu OTA spolu s iPadosem 14

Útěk z vězení iOS 14 Aktualizace stavu pro iPhone a iPad

IOS / IPADOS 14 Konečná kompatibilita pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Stáhněte si odkazy iOS 14 Beta 1 IPSW a nainstalujte na iPhone 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

Opravte iOS 14 Aktualizace požadované uvíznutí na iPhone a iPad, tady je jak

Opravte iOS 14 Odhadování času zbývajícího problému, tady je jak

Opravte iOS 14 OTA přilepené k přípravě problému aktualizace, tady je jak

Downgrade iOS 13.7 na iOS 13.6.1, tady je, jak [tutoriál]

Apple View EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *