Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Přidejte loga poskytovatele na míru do iPhone, iPad, iPod Touch s Zeppelin

Přidejte loga poskytovatele na míru do iPhone, iPad, iPod Touch s Zeppelin

Nedělám žádný trik pravdy, že jsem velký nadšenec útěku z vězení. Měl jsem každý iPhone s ohledem na to, že rok 2007, tak i iPady, tak i dychtivě odcizení, stejně jako každý z nich, jakmile jsou příslušné nástroje uvolněny nebo aktualizovány pro nové gadgety i firmwares. Dělám to nejen ve prospěch, ale protože opravdu věřím, že řada vylepšení a úpravy, které existují v CYDIA, zlepšují iOS a také z něj učiní nejlepší dostupný mobilní operační systém.

S tím bylo řečeno, stejně jako mnoho rutinních vězení, mám základní sadu vylepšení, které jsem samozřejmě nastavil. Rozmnožují se z instalací, které modifikují výchozí návyky IOS ideálního se základními estetickými úpravami, které nepochybně chápu, je věcí osobní preference. Jednou z mých osobních preferencí, pokud jde o vizuální úpravu, je schopnost modifikovat název sítě poskytovatele, aby můj gadget trochu více personalizoval. V dřívějších dnech to bylo možné s využitím Make It Mine (MIM) modifikovat, který byl nyní integrován do SBSETTINGS, nebo mnohem více nedávno s využitím falešného operátora upravovat, který v podstatě dodává přesně stejný výsledek.

Ale k mému potěšení, nový přírůstek do Cydia od návrháře chápaného, ​​protože Jivhg rychle objevil umístění v mém nutném vylepšení seznamu pro všechna moje vězeňská zařízení. Modify bylo poskytnuto název „Zeppelin“ a také existuje pro úpravu výchozího textu poskytovatele, ale činí to výjimečným zvratem. Namísto toho, aby měl jednotlivce specifikovaný řetězec textu, používá Zeppelin schopnost nastavit styl poskytovatele, který do zástupného symbolu umístí okouzlující logo.

To se nemusí zdát jako průlomový kus softwaru, ale podle mého porozumění je to úplně první úprava, která umožňuje nastavit skutečné logo v umístění názvu síťového dopravce, stejně jako rozhodně přidává také dotek stylu také jako panache k zařízení. Zeppelin je předinstalován s jedenácti výchozími tématy od loga Android po krásný, plně barevný superman znak. Modifikace je také silná dostatečná k tomu, aby byla nová témata používána na základě ADHOC, což naznačuje, že personalizace je poměrně neomezená, stejně jako jednotlivci mohou poskytnout jejich gadget zcela zvláštní pocit.

Témata Zeppelin jsou uchovávána v /knihovně /Zeppelin a zdá se, že každý styl se skládá z řady obrázků, které mají různá jména, aby je rozlišily pro každé specifikace, v němž je gadget, včetně dat @2x PNG pro zařízení připravená sítnice pro zařízení . Přidání vlastního stylu generovaného uživatelem je stejně základní jako vytváření příslušných obrázků a jejich publikování do gadgetu do příslušného adresáře. Po přidání může být styl vybrán pomocí zadávacího panelu Nastavení, přičemž je viditelný, když gadget podstoupil respring.

Jedna věc, kterou jsem si všiml, je, že pokud gadget již má sadu síťových řetězců na míru využívající funkci dolu Make It, je třeba, aby byl první, protože Zeppelin nezajímá obavy a nepřepsat ji. Zeppelin je nabízen bezplatný poplatek za úložiště Modmyi a bylo prokázáno, že pracuje s iPhone, iPad a iPod Touch.

Nepochybně budete vyžadovat útěk z vězení váš gadget, aby se toto vylepšení nastavilo. Pro vězení iPhone 4S a iPad 2 můžete pouze dodržovat náš průvodce krok za krokem zveřejněným přímo zde na útěk z vězení IOS 5.0.1 s využitím absintu na Windows nebo Mac. Pro ty z vás mohou iPhone 4, 3GS, iPad 1, stejně jako dotyky iPodu využívat Redsn0W nebo SN0WBREEZE, aby se neřeskovaly vězení na iOS 5.0.1.

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a podívejte se na mnohem více aplikací pro váš iPhone, iPad i iPod Touch.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *