Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized [Ricky’s] Robustní DVD přehrávač

[Ricky’s] Robustní DVD přehrávač

[ricky] Absolutně miluje těší DVD. Je epileptický a je kognitivně fungující na úrovni zhruba o 6 let. Jeho mladší bratr [Ronnie] poznamenal, že [Rickyho] DVD, stejně jako jeho DVD přehrávač nikdy trvalo velmi dlouho kvůli nějaké hrubé manipulaci. [Ronnie] vystoupil, aby se [Rickyho] život jen trochu snazší budováním této neuvěřitelně robustní DVD těší nádraží.

Začal ripováním přední desky DVD přehrávače, který má všechna tlačítka. [Ricky] může nosit sadou standardních tlačítek v žádném okamžiku, takže [ronnie] rozšířil je do arkádových tlačítek. Pak nastoupil do vlastního kabinetu, který může vstát na značné množství zneužívání.

Nyní mohou načíst 5 disků v a [ricky] si může vychutnat to, co se těší bez obav z ničení hráče.

[Ronnie] poukázal na to, že by chtěl udělat mnohem složitější řídicí systém pomocí nějakého mikrokontroléru, ale upřímně řečeno, že jsem zjistil, že jednoduchost toho být dokonalá. Možná, že mediální počítač načtený s pohybem snímků může být slušný další krok. Můžete vidět [Ronnie’s] sestavení log zde.

Pokud jste někdy považovali za něco takového pro zlepšení něčího života, musíte se podívat na ThecontrolerRProject.com, kde se lidé se speciálními potřebami mohou spojit s lidmi, kteří mohou budovat rozhraní.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *