Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Vítězové soutěže Apple „Shot on iPhone“ 2019, který má být kompenzován licenčním poplatkem

Vítězové soutěže Apple „Shot on iPhone“ 2019, který má být kompenzován licenčním poplatkem

, nejsme zvyklí na Apple, aby se věci mýlily, ale zdá se, že společnost nedávno dělá znepokojivou praxi. S tím bylo řečeno, společnost se sídlem v Cupertinu působila rychle, aby napravila své nejnovější syntetické PA tím, že obrátila kurz na svém postoji k kompenzaci deseti vítězů své nejnovější kampaně „Shot on iPhone“.

Apple nedávno oznámil další soutěž ‘Shot on iPhone‘, který umožňuje každému s iPhone odeslat fotografii, která byla zachycena pomocí jejich smartphonu.

Apple pak má v úmyslu tyto fotografie posoudit prostřednictvím poroty a poté zvolit 10 nejlepších vítězů, které mají být použity v marketingových kampaních Apple. Toto je samozřejmě vynikající příležitost pro začínající fotografy, aby získali svou práci, kterou představovala jedna z nejvýznamnějších společností na světě, ale rozhodnutí společnosti Apple používat své obrázky na zcela zdarma se příliš nekleslo příliš dobře.

Po poslechu a přemýšlení o kritice a zpětné vazbě se zdá, že Apple obrátil kurz a rozhodl se kompenzovat fotografy, o čemž svědčí nový odstavec přidaný k původní tiskové zprávě „Shot on iPhone“:

Apple pevně věří, že umělci by měli být kompenzováni za svou práci. Fotografové, kteří natočí posledních 10 vítězných fotografií, obdrží licenční poplatek za použití takových fotografií na billboardech a jiných marketingových kanálech Apple.

Přidání licenčních poplatků bude pro všechny fotografy, kteří chtějí v rámci této soutěže předložit svou práci Apple, mnohem vítaným pohledem. Jakmile je vybráno 10 vítězů, Apple plánuje používat fotografie na billboardech po celém světě a to, co popisuje jako jiné kanály „Apple Marketing“. Vzhledem k této pozměně to nyní představuje vynikající příležitost k tomu, aby jejich fotografie viděla po celém světě a zároveň byla zaplacena.

Jak, kdy a do jaké míry budou tito vítězové finančně kompenzováni, je v současné době zcela nejasný. Četné fotografové, kteří si chtějí udělat jméno pro sebe, by tvrdilo, že expozice od jedné z největších a mnoha respektovaných značek na světě by byla dostatečně platba. Pokud však existuje finanční odměna a výše uvedená expozice, pak je konkurence pro ty, kteří vstupují, mnohem užitečnější.

(Zdroj: Apple)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 12.1.3 Konečné odkazy na IPSW a aktualizaci OTA pro iPhone a iPad

Poznámky k vydání iOS 12.1.3, ChangeLog a další změny, o kterých potřebujete vědět

Jak snížit iOS 12.1.3 na iOS 12.1.2 / 12.1 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 12.1.3 / 12.1.2: Jaký je poslední stav?

Stáhněte si iOS 12.2 Beta 1 odkazy IPSW, aktualizace OTA pro iPhone a iPad

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *