Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Amazon Prime Video představuje ve více než 200 zemích, právě zde jsou podrobnosti

Amazon Prime Video představuje ve více než 200 zemích, právě zde jsou podrobnosti

Amazon oficiálně zvedly víko na jednom z nejhorších růstových triků v nedávné historii. Maloobchodník na internetu a dodavatel streamování video služeb oficiálně odhalil, že jeho hlavní video platforma bude nabízena 200 různým zemím.

Bývalý moderátor Top Gear, Jeremy Clarkson, již vypustil kočičí z vaku tím, že se narodil na růst v tweetu o Grand Tour, ale nyní, s oznámením Amazonu, je nakonec oficiální, že hlavní video je nyní k dispozici na dalších územích.

Každý, kdo vyhovuje Jeremymu Clarksonovi na Twitteru nebo jiných sociálních sítích, z jeho BBC i z Top Gear Days, nebo který opravdu přišel na cestu během svého Amazonského podniku, si již dobře uvědomuje, že televizní moderátor není Přesně dozadu v tom, když se blíží, když se týká oznámení oznámení, a také nechat věci proklouznout, které by mělo být s největší pravděpodobností udržováno mírumilovné o něco déle. Když tweeting o své nové show, Grand Tour, nechal to sklouznout, že bude nabídnuto ve 200 zemích. To se v té době nezdálo možné za předpokladu, že ani hlavní video nevyšlo na četná místa.

Nyní oficiální růst znamená, že členové Amazon Prime v nedávno podporovaných zemích budou moci získat přístup k zisku k video platformě společnosti, přičemž několik z nich se musí rozdělit bez dalších výdajů na privilegium. Ti, kteří chtějí být schopni získat přístup k videoobsahu, kteří však nemají přístup k členství v Amazonu, se budou moci zaregistrovat do nedávno uznávané video služby za pouhých 2,99 $ za prvních šest měsíců , který poskytuje přístup k výjimečným pořadům, jako je Grand Tour, Mozart v džungli, stejně jako chlapa na vysokém hradu.

Amazon bude rovněž sloužit video materiálu s podtitulem ve francouzštině, italštině, portugalštině i španělštině, přičemž publikum je také schopno zobrazit dabované verze, pokud jejich rodný jazyk není podporován.

Jsme nadšeni, že můžeme odhalit, že od dnešního dne mají fanoušci po celém světě přístup k hlavnímu videu. Velká cesta a další kriticky uznávaná původní série Amazonu, jako je Transparent, Mozart v džungli, stejně jako chlap na vysokém hradu, spolu s mnoha významnými hollywoodskými filmy a televizními pořady, jsou nyní nabízeny za úvodní náklady Pouze 2,99 za měsíc. Stejně jako opravdu zajímavé je, že právě začínáme.

Mezitím expanze Amazon Prime Video, nyní pevně uvádí službu přímé konkurenci s podobnými Netflixem, který se na začátku letošního roku rozšířil na více než 130 území.

Pokud se vám líbí typ původního materiálu, který Amazon Services prostřednictvím své video služby, ale dříve neměl přístup, pak je nyní čas dostat na palubu Amazon Prime Video Express.

Podívejte se na úplný seznam podporovaných zemí na obrázku níže.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *