Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Jak získat whatsapp watusi modifikovat na iOS 11 [Žádné útěk z vězení]

Jak získat whatsapp watusi modifikovat na iOS 11 [Žádné útěk z vězení]

Chcete whatsapp watusi Upravit iOS 11 IPA ke stažení na iPhone? Zde je přesně to, jak to můžete získat. Pro to není zapotřebí žádný útěk z vězení.

Pravděpodobně nevyžadujeme převzetí vlastnictví vašeho iPhone nebo iPadu a také prozkoumat nainstalované i využité aplikace, aby se informoval o tom, zda využijete WhatsApp nebo ne. Je to, stejně jako na extrémně dlouhou dobu, jedna z nejčastěji používaných aplikace s okamžitým zasílání zpráv nabízená pro mobilní gadgety s příslušnými obchody s aplikacemi. Ještě předtím, než to bylo na Facebooku, to byla jedna z nejvýznamnějších instalací na mobilních gadgetech po celém světě.

WhatsApp s přidáním Watusi Modify – který udělal předběžný dopad na vězeňské gadgety se stahováním Cydia – posouvá komunikační zážitky WhatsApp na další úroveň. Pokud jde o to, co nabízí Watusi pro WhatsApp, věřte o výhody a plus-body WhatsApp, avšak smíchány s velkými vylepšeními, aby každá soukromá část byla přizpůsobena vašim potřebám i požadavkům. Poskytuje výkon, jako je připínání konverzací, vidění stavů ve Stealth a dokonce i zamykání aplikace nebo soukromých chatů pomocí Passcode nebo Touch ID.

Watusi dokonce přináší schopnost skrýt soukromé tlačítka nebo funkce, které nepotřebujete, používáte nebo objevujete dráždivé, a poskytne vám zcela výkonný i flexibilní zážitek z zasílání zpráv. Samozřejmě, když se opravdu ponoříte a začnete jej využívat, budete odfouknuti na to, co dokáže.

Pokud jde o to, aby se to dostalo do zařízení iOS 11. Chápete, že to nebudete moci udělat s App Store iOS, takže se opravdu budete muset podívat na stahování 64bitových Watusi pro data WhatsApp IPA pro iOS 11 odtud.

Jakmile to máte ve svém držení, budete vyžadovat věřit o to, že jej načte do svého ne-Jailbroken IOS 11 zařízení. Naštěstí, jak byste očekávali, jsme vás pokryli průvodcem přesně přesně jak to udělat, což můžete objevit zde. Jen se ujistěte, že používáte IPA Watusi propojenou v této publikaci, když dodržujete pokyny pro postranní načtení. Potěšení a velké štěstí!

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Popcorn Time iOS 11 IPA ke stažení na iPhone [bez vězení vyžaduje]

Odemknuté / SIM-free iPhone X Cena v USA, Velké Británii, Indii, Číně i další

MacOS 10.13 High Sierra Hackintosh je nyní možné s vydáním UnibEast 8.0

Downgrade iOS 11/11.1 na iPhone nebo iPad [průvodce How-to]

Stáhněte si iOS 11, 11.1, 11.0.3 Odkazy a nastavení na iPhone 8, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 11/11.1 / 11.0.3 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *