Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Adobe Lightroom pro iPhone, Photoshop Mix pro iPad vydané [Stáhnout odkazy]

Adobe Lightroom pro iPhone, Photoshop Mix pro iPad vydané [Stáhnout odkazy]

Adobe byla zaneprázdněna přípravou na sérii aktualizací a nové přírůstky pro iOS v posledních několika měsících a dnes spustila Photoshop Mix pro iPad v Spojení s zavedením aplikace Lightroom pro uživatele iPhone. Kromě toho bylo aktualizováno mnohem více než tucet kreativních desktopových nástrojů Adobe Creative Cloud Cloud Desktop a celkově to je docela významná, dokonce i mezníková příležitost pro společnost.

Adobe, stejně jako mnoho dalších softwarových výrobců v okolí, uznala důvěryhodnost pro poskytování premiérové úpravy fotografií a manipulace s manipulací s obrázky prostřednictvím renomované aplikace Photoshop, se stejně jako řada dalších softwarových výrobců v mobilním prostoru snažila rozšířit svou statečnost. Poté, co předtím zavedení aplikace Lightroom pro iPad, dnešní zavedení odpovídající edice iPhone poskytuje většinu stejného, ale skutečným bodem řeči by měla být velmi mocná aplikace Photoshop Mix pro iPad.

Tablet Apple, se značnou výhodou nemovitosti oproti iPhone a iPod Touch, byl vyčleněn společností Adobe pro lví podíl na nových produktech a funkcích a aplikace Photoshop Mix pouze toto úsilí zdůrazňuje. Zcela nová aplikace poskytuje spoustu nástrojů pouze dosud k dispozici prostřednictvím tradičních stolních verzí Photoshopu, a pokud jste v tomto konkrétním oddělení trochu milovníkem, budete velmi nadšeni tím, co Adobe hodil do Photoshopu Směs.

Až do dnešního dne nabídly aplikace Photoshop přizpůsobené iOS mnohem více tokenového gesta skutečného obchodu místo toho, aby poskytly skutečný zážitek bohatý na funkce podobný „správnému“ photoshopu. Tam, kde hraje na zařízeních, jako je iPad, v poslední době ponořilo špičku do území „kvality konzoly“, Photoshop Mix to dělá pro úpravy, s funkcemi a filtry od vrstvení po selektivní nastavení.

V souladu s těmito novými aplikacemi pro iOS bylo také aktualizováno celkem 14 kreativních cloudových aplikací a Adobe také využil příležitosti k tomu, aby se v loňském roce poprvé oznámil podrobnosti o nějakém hardwaru zaměřeném na iPad. Adobe Ink Aluminium Stylus poskytuje úžasnou přesnost díky své technologii Adonit Pixelpoint, zatímco pravítko Slide – doprovod inkoustu – vám pomůže vytvořit přímé linie a ideální kruhy na vašem iPadu běžícím iOS 7 nebo vyšší. Oba produkty, jak již bylo potvrzeno, budou k dispozici již dnes a vrátí vám zpět kombinovaný 199,99 $.

Co tedy děláte z nových produktů a aplikací Adobe? Potenciální měnič her? Stáhněte si aplikace Lightroom a Mix pro iPhone a iPad níže pro zcela zdarma (vyžaduje Adobe ID) a nezapomeňte nechat své komentáře prostřednictvím typických kanálů!

(Stáhnout: Lightroom pro iPhone / Mix pro iPad v App Store)

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumejte mnohem více aplikací pro váš iPhone, iPad a iPod Touch.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *