Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Zkontrolujte poznámky k závěrečnému vydání iOS 11.3, funkce, ChangeLog All na jednom místě zde

Zkontrolujte poznámky k závěrečnému vydání iOS 11.3, funkce, ChangeLog All na jednom místě zde

byste měli všichni vědět, že Apple oficiálně vydal iOS 11.3 do veřejné domény. To znamená, že všichni majitelé kompatibilních iPhone, iPad a iPod Touch mohou nyní nainstalovat nejnovější verzi iOS, která byla původně oznámena v lednu tohoto roku.

Nyní, díky doprovodné poznámce společnosti Apple, můžete také získat složitý pohled na to, co je ve skutečnosti zahrnuto s vydáním.

Stejně jako většina značných vydání společnosti Apple-ať už se jedná o MacOS, iOS, TVOS nebo WatchOS-iOS 11.3 prošlo tím, co se cítí jako prodloužené období předběžného vydání s testery a registrovanými vývojáři před tím, než se skutečně dostali do rukou veřejnost.

To interní a externí testování vedlo k tomu, že interní inženýři společnosti Apple a týmy zajišťování kvality považují iOS 11.3 ve stabilní pozici, aby mohli uvolnit do veřejné domény. A samozřejmě to také znamená, že majitelé zařízení mohou začít využívat všechny funkce a vylepšení v nich.

Co tedy máte s iOS 11.3 a co mohou majitelé iPhone a iPad využít? Za prvé, Animoji dochází k vylepšení, včetně rafinovanější schopnosti mapování obličeje a dalších zábavných postav, s nimiž lze interagovat, včetně ohromujícího draka a úžasného vypadajícího jednorožce s vícebarevným duhovým rohem.

Apple také přidal novou funkci obchodního chatu, která je k dispozici spotřebitelům v Kanadě a Spojených státech. Mimochodem, tato funkce je také přístupná prostřednictvím aplikace Messages v MacOS 10.13.4.

Apple také provedl některé změny v rámcích v iOS 11.3 SDK, včetně Arkit a HealthKit. Nové změny Arkit zajišťují, že vývojáři jsou nyní schopni vytvářet rozšířené aplikace a zkušenosti, které zahrnují pokročilé detekce vertikálních stěn a umístění předmětů v různých nových a pohlcujících způsobech.

Apple navíc také použil iOS 11.3 k tomu, aby zůstal věrný slibu Tim Cook týkající se další viditelnosti zdraví baterií a škrcení výkonu, když je degradovaná baterie detekována v zařízení. Úplný, složitý pohled na to, co je nového, si můžete prohlédnout oficiální poznámky k vydání Apple uvedené níže.

Bez zmínky o AirPlay 2 a zprávách o funkci iCloud se zdá, že Apple na ně zatáhl zástrčku na poslední chvíli. Pravděpodobně budou přidány v budoucím vydání.

Pokud jde o změny bezpečnostního obsahu, Apple zveřejnil následování pro iOS 11.3:

Můžete také chtít vyzkoušet:

iOS 11.3 útěk z vězení: Zde je to, co uživatelé iPhone a iPad potřebují vědět

Stáhněte si odkazy iOS 11.3 IPSW, aktualizace OTA konečné verze právě zde

Jak snížit iOS 11.3 na vašem zařízení [průvodce]

Útěk z vězení iOS 11.3 / 11.2.6 / 11.2.2 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Útěk z vězení iOS 11/11.1.2 Na iPhone X, 8, 7, iPad pomocí Electra nebo Liberios [Aktualizováno]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *