IPhone 5 na Sport Dual-Core Processor-Report

2011 bude rokem smartphonu s dvojitou jádrem podle průmyslových webových stránek Digitimes.

Digitimes, který citoval neslavné „průmyslové zdroje“, uvádí, že NVIDIA, Qualcomm a Broadcomm již na cestě vydaly vícejádrové platformy s ostatními.

Zatímco LG Electronics (LGE) a Motorola již odhalily své smartphony s dvojitou jádrem na CES, HTC, Samsung Electronics a Nokia, které představí podobné modely na nadcházející mobilní světové konferenci (MWC), naznačily zdroje.

Předpokládá se, že Giant Giant Apple smartphone se letos připojí ke smartphonu s chytrým telefonem s iPhone 5. RIM již má ve svém nadcházejícím tabletu Playbook CPU duální CRE CPU a Apple se předpokládá, že se dívá na podobný čip pro iPad 2. generace.

Prodej vícejádrových smartphonů bude v roce 2011 představovat 15% globálních zásilek telefonů, přičemž poměr pravděpodobně v roce 2015 stoupá na 45%, podle odhadu strategií Analytics.

Vzhledem k tomu, že smartphony se stávají stále výkonnějšími a uživatelé požadující vizuály HD a obrazovky s vysokým rozlišením je možná nevyhnutelné, že hardwarové specifikace budou muset růst, aby je mohly napájet.

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google a Apple.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *