Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics 4 Nejlepší aplikace pro Android, které musíte nyní využívat ideální (část 2)

4 Nejlepší aplikace pro Android, které musíte nyní využívat ideální (část 2)

, jsem zpět s částí 2 z jednoho z mých předchozích článků téměř před týdnem. Pro ty, kteří zmeškali, to bylo asi 4 nejlepší aplikace pro Android, musíte nyní využívat ideál. Rutinní návštěvníci mých článků možná přesně pozorovali, jak vždy zdůrazňuji hodnotu aplikací a také to, že zcela zjednodušují naše životy i mobilní zážitky.

Takže jo, přátelé, začněme s druhou částí mé osobní volby ze 4 nejlepších aplikací pro Android, které musíte nyní využít ideálu.

1. Phoenix – Facebook & Messenger

Phoenix od Jesture
Tato aplikace je v současné době ruce na jednom z mých mnoha preferovaných třetích klientů Facebooku. Počkejte, nejenže je tato úžasná aplikace jednoduchým klientem na Facebooku, ale také se do něj zapečel výkon Messenger Facebooku. Je vybaven nádherným i intuitivním individuálním rozhraní, které budete všichni známí během několika sekund od použití aplikace. Pokud jde o stranu funkcí této aplikace, má možnosti, jako je stahování obrázku nebo videa do vašeho zařízení, vyvinuté ve video přehrávači. Styl můžete přepnout na tmavou nebo bílou. Navíc má plnou podporu GIF a schopnost je sdílet, chatovací hlavy fungují tak, aby chatovaly i mimo aplikaci a mnoho dalšího. Jedna věc, kterou stojí za to diskutovat, je však to, že rychlost a obecný výkon této aplikace jsou úžasné, jako na všech stránkách tun mnohem rychleji než oficiální klient Facebooku pro Android. Rychlý výkon označuje méně času na tuny a také mnohem více dat, které je třeba ušetřit na cestách. Zajímavé je, že zabezpečení hesla je rovněž nabízeno, aby se zabránilo neoprávněnému přístupu k zisku k aplikaci.

Musí si přečíst: Top 5 Android Apps, které stojí za to zkontrolovat tento měsíc

Zprávy.
Nastavení oznámení.
Různá nastavení personalizace.
[GooglePlay url = ””/]
2. Orphic

Orfní
Toto je úžasná aplikace, v tom smyslu, že vám pomáhá obohatit a také vylepšit vaši slovní zásobu tím, že vám poskytnete dlouhý seznam neobvyklých slov a jejich významů. Slova však nejsou ta, s nimiž byste normálně narazili na každý den, místo toho se jedná o neobvyklé nebo jak uvádí aplikace „podivná a úžasná slova“. Kromě toho můžete také přidat slova k oblíbeným, sdílet je, kopírovat a vložit je kdekoli a poslouchat je pomocí svého reproduktoru gadgetu. Vezměte prosím na vědomí, že tato aplikace potřebuje aktivní webové připojení, aby bylo možné čas od času aktualizovat seznam slov. Rovněž je nabízen prospěšný widget na obrazovce vašeho domu.

Orfní seznam slov a jejich významu.
Nastavení.
Nastavení widgetu na domovské obrazovce.
Widget domovské obrazovky.
[GooglePlay url = ””/]
3. Akce schránky

Jedná se o extrémně prospěšnou i inteligentní aplikaci. Jak název napovídá, Akce schránky vám dodává speciální akce založené na textu, který jste zkopírovali. Je dostačující inteligentní k uznání různých textů, které kopírujete, jako je měna pro převod, telefonní čísla na umístění telefonního hovoru a také spousta dalších na základě textu, který jste zkopírovali. Celkem zkopírovaných textů s jejich příslušnými akcemi jsou uvedeny jako oznámení v liště oznámení nebo v aplikaci úhledně. Akce můžete provádět ideální z lišty oznámení nebo ze samotné aplikace. Navíc můžete sdílet zkopírované texty, vyrovnat je pomocí Google Translate, procházejte ho na Google Browse a poslouchat je pomocí telefonického reproduktoru.

Nenechte si ujít: 5 nápadů na Instagram a techniky, které musíte vědět

Zvýrazněte text a klepněte na kopii
Zkopíroval text s příslušnými akcemi uvedenými v liště oznámení.
Zkopírovaný text poskytnut úhledně v aplikaci.
Dlouhý stisknutí zkopírujte telefonní číslo zvýrazněné červeně.
Zkopíroval telefonní číslo s jeho úctou v liště oznámení.
Zkopíroval telefonní číslo s příslušnými akcemi uvedenými v aplikaci.
[GooglePlay url = ””/]
4. Úpravy (včasný přístup k aplikaci)

Změny (klepnutím na libovolný typ aplikace zobrazíte svůj příslušný ChangeLog).
Kdo nemá rád změny, jen držet krok s časem? Jak název napovídá, tato aplikace s názvem Modifications vám dodává ChangeLog pro aktualizace všech aplikací nainstalovaných na vašem zařízení. Kromě toho máte také možnost upravit styl a také zobrazit základní, krátký nebo plný changeLog klepnutím na tři tlačítko DOT v pravém horním rohu obrazovky. Jistě, obchod Google Play také dodává ChangeLog pro nedávno aktualizované aplikace, ale pouze pro jednu aplikaci pokaždé, když si prohlížíte jakýkoli typ popisu konkrétní aplikace. Jde o to však, že tato aplikace je včasný přístup k aplikaci k aplikaci, což naznačuje, že je ve své fázi postupu nebo ve formě beta. Nebojte se, nic, o co by se znepokojoval, upozorňuji vám, jen pro případ.

Je zobrazen úplný changelog. Podobně můžete přepnout na základní nebo krátké podle vašich preferencí klepnutím na tlačítko Tři tečky v Tnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *