Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Amazon’s TV TV Cube zahrnuje roční TV pro kuchyňskou síť Food Network za pouhých 99,99 $

Amazon’s TV TV Cube zahrnuje roční TV pro kuchyňskou síť Food Network za pouhých 99,99 $

Amazon’s TV TV Cube je v současné době nabízena za pouhých 99,99 USD a zahrnuje jednoleté členství v kuchyni Food Network. Nepožadujete se přejít do jakéhokoli typu kódů diskontních sazeb nebo oříznout jakýkoli typ poukázek, abyste tuto dohodu využili.

Normálně by TV Cube zakončená za přibližně 120 USD, ale pokud si koupíte od Amazonu, nyní ušetříte 20 $ a zaplatíte jen 99,99 $.

KOUPIT: Amazon ukončí televizní krychle od Amazonu: 99,99 $ | Původní cena: 120 $

V době psaní má tato TV Cube ukončená téměř 16500 hodnocení na Amazonu s integrovaným skóre kolem 4,4, což je vynikající hodnocení. Obzvláště když máte na paměti, většina z těchto lidí s největší pravděpodobností zaplatila plné náklady a také vy, určitě to není.

Spolu s přístupem k bezplatnému zisku do společnosti Food Network Kitchen mohou jednotlivci rovněž naznačovat streamovací služby jako Netflix, YouTube, Prime Video, Disney+, Apple TV, HBO a další. Stream pro doplňování s Pluto, IMDB TV a další. Materiál je nabízen ve 4K, kde jej streamovací služba podporuje, a také můžete využít Alexa k řízení věcí, pokud je to váš typ věci.

Uživatelé šumových tyčí i dalších zařízení AV mohou propojit TV Cube TV v žádném okamžiku a také budete a běžet, než tomu porozumíte.

Neexistuje žádný indikátor, jak dlouho můžeme očekávat, že tyto náklady budou k dispozici, takže ji nyní využijte, zatímco je to dobré. Nakopnete se, pokud vám chybí.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Jak opravit špatný odtok výdrže baterie iOS 14 [průvodce]

Stáhněte si iOS 14 konečných odkazů na IPSW, data profilu OTA spolu s iPadosem 14

Útěk z vězení iOS 14 Aktualizace podmínky pro iPhone i iPad

IOS / IPADOS 14 Konečná kompatibilita pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Stáhněte si odkazy IOS 14 Beta 1 IPSW a také nastavení na iPhone 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

Opravte iOS 14 Aktualizace požadované uvíznutí na iPhone i na iPad, takto je to, jak

Opravte iOS 14 Odhadování času zůstat uvízl problém, tady je jak

Opravte iOS 14 OTA přilepené k přípravě problému aktualizace, tady je jak

Downgrade iOS 13.7 na iOS 13.6.1, zde je přesně to, jak [tutoriál]

Apple si užijte EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *