Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Prémiové $ 100 Anker Soundcore $ 100 skutečně beztratných konkurentů AirPods je pokles na pouhých 50 $ [pouze dnes]

Prémiové $ 100 Anker Soundcore $ 100 skutečně beztratných konkurentů AirPods je pokles na pouhých 50 $ [pouze dnes]

Je v některých případech jednoduché si pamatovat, že svět bezdrátových uší přesahuje AirPods, protože Appleova služba je fantastická. Pro ty, kteří přinášejí iPhony, iPady, stejně jako Macs kolem, pro všechny ostatní je pravděpodobně mnohem lepší volba.

Jednou z těchto potenciálních možností je Anker Soundcore Liberty Lite Earbuds a také nejlepší, nyní je můžete získat pro absolutní smlouvu.

Pokud nejste obeznámeni s Soundcore Liberty Lite, tady je hubená. Tyto ušní sluchátka s využitím šoférů grafenu pro fantastický zvuk jsou velmi malé stejně jako světlo. Jsou schopni přibližně 12 hodin přehrávání v kombinaci 3,5 domova ze samotných uší a také přidáním 9 hodin díky případu nabíjení. Jsou dokonce odolné vůči vodě IPX5, což je něco, co se ani Apple AirPods může chlubit.

To vše se zdá být fantastické samy o sobě, ale nyní je nejlepší, jak je můžete dostat na krádež. Obvykle stojí cokoli až 80 USD, tyto sluchátka lze vybrat za pouhých 49,99 $ kliknutím na slevový kupón na jejich stránce Amazon. To je cena, na kterou jsme tento podzim neviděli, stejně jako si je nemůžeme představit, že je to tak nízké, extrémně často.

Spolu s tím, co jsme právě zmínili, Earbuds také podporují Bluetooth 5.0 a také mají vestavěný mikrofon, takže je fantastický pro telefonní hovory nebo mluvit s vaším digitálním asistentem výběru, vše bez jakýchkoli drátů.

Úplný seznam funkcí zní:

Zvuk zvýšené Graphene: průkopnická inovace zvuku přináší čistotu čelisti i výšek.

12hodinová hrací doba: Získejte 3,5 hodiny přehrávání z jednoho poplatku s 9 dalšími hodinami v případě kompaktního nabíjení.

Technologie Push i GOTM: Zjednodušená konfigurace zaručuje ultra rychlé párování. Gadget na poslední páry okamžitě odkazy na spuštění.

Ochrana IPX5: Odolává vody a tekutin pro tréninky na slunci nebo zpěv v dešti.

Co získáte: SoundCore Liberty Lite, pouzdro na nabíjení, XS/S/M/L Eartips, XS/S/M/L Earwings, Micro USB kabel, naše bezstarostná 18měsíční záruka a přátelská klientská služba.

Takže opravdu, na co čekáte?

KOUPIT: SoundCore True-Wireless Sluchátka Liberty Lite od Anker z Amazonu: 49,99 $ (musí využít slevový kupón na stránce 15 $, aby se náklady snížily na 49,99 $) | Původní náklady 100 $

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Útěk z vězení iOS 12.1 na iPhone XS Max, který dosáhl Keenlab

Útěk z vězení iOS 12.0.1 Získává novou naději, protože byla zjištěna chyba Job Zero v iOS 12.1

Stáhněte si iOS 12.1.1 Beta 2 odkazy IPSW, OTA pro kompatibilní iPhone i iPad

2018 IPad Pro 11/12,9-palcový skleněný chránič obrazovky: právě zde jsou nejlepší nabízené dnes [seznam]

Downgrade iOS 12.1 na iOS 12.0.1 na iPhone nebo iPad, tady je jak

Stáhněte si iOS 12.1 konečné odkazy na IPSW, aktualizaci OTA pro iPhone i iPad

Útěk z vězení iOS 12.1 / 12.0.1 / 12 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Stáhněte si 2018 iPad Pro tapety pro jakýkoli typ iPadu, iPhone

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *