Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics 2017 Mac Pro Spec Bump Update uvádí na trh, Apple slibuje modulární design a Pro obrazovku pro příští rok

2017 Mac Pro Spec Bump Update uvádí na trh, Apple slibuje modulární design a Pro obrazovku pro příští rok

jako součást rekordu uspokojujícího s několika vybranými novináři, Apple oznámil, že je v tomto procesu Shromáždění dohromady „zcela přehodnocovací“ Mac Pro vyvinul, aby nahradil stávající válec „odpadků“ zavedený v roce 2013.

V rozhovorech o budoucích plánech neuvěřitelně v rozhovoru o budoucích plánech Apple, vedoucí reklamního úsilí Apple, Phil Schiller, ověřil, že společnost se sídlem v Cupertinu je v současné době v procesu „úplného přehodnocení Mac Pro“ s ohledem na potenciální vydání 2018, ale také oznámila Mezitím narazil na verze stávajícího Mac Pro, aby udržel trh Pro umístění.

Podnikání se sídlem v Cupertinu odstoupilo od potenciálního mac profesionálů na okamžik, zavedla do stávajícího zařízení Mac Pro vyvinuté okamžité spec-bump dostat se do nedávno architektovaného systému. “

To, že narážíte, vidí čtyřjádrový design ve výši 2 999 $ s dvojitým GPU AMD FirePro D300 GPU přesunuto na celkem šestijádrového zvířete s dvojitým GPU D500 GPU. Pokud to není dostatečné zařízení pro vaše peníze, pak Apple rovněž přináší stávající 6jádrový návrh GPU s dvojitým AMD FirePro D500, stejně jako 8jádrový systém D700 GPU.

Tato druhá špičková verze Mac Pro stále prodává za 3 999 $ bez změny cen.

Pro ty, kteří se prostě nemohou nebo nebudou moci přivést k nákupu stávajícího designu, když je nyní odstraněn, že systém bude prozkoumán, pak se očekává, že Apple učiní další oznámení s potenciálním pohledem na uvolnění Úplně přehodnotil Mac Pro s doprovodnými expertními displeji značky Apple, potenciálně během roku 2018:

Pokud jde o Mac Pro, jsme v procesu toho, co telefonujeme, „zcela přehodnocujeme Mac Pro“. Pracujeme na tom. Máme tým, který na tom nyní pracuje nejlépe, stejně jako to chceme navrhnout, abychom zajistili, že ho můžeme udržovat svěží s rutinními vylepšeními, stejně jako jsme se odhodláni učinit z něj náš nejvyšší vysoce výkonný desktop Systém, vyvinutý pro naše náročné zákazníky.

Schiller ověřil, že nový Mac Pro bude vyvinut a postaven jako modulární systém při nákupu, aby podniku umožnil neustále upgradovat a oživit rozmanitost se vylepšeními a upgrady prvků, aby byl systém moderní. za předpokladu, že současný Mac Pro byl představen již v roce 2013, a od té doby byl v podstatě delegován stagnační-kromě dnešního prohlášení Spec-Bump-bylo by vhodné pro vydání během současného kalendářního roku, což bohužel něco Schillera vysvětluje jako nemožné a naznačuje, že „bude to trvat déle než tento rok.“

Bez ohledu na Timecales přichází nový Mac Pro, stejně jako v ideálním případě, což stanoví základy pro konzistentní, dlouhotrvající upgrady i vylepšení.

(Zdroj: odvážná ohnivá koule)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Poznámky k vydání iOS 10.3.1 / ChangeLog: Zde se změnilo

Jak snížit iOS 10.3.1 / 10.3 na iPhone nebo iPad

Stáhněte si iOS 10.3.1 / 10.3 Konečné odkazy IPSW pro iPhone i iPad

Útěk z vězení iOS 10.3.1 / 10.3 / 10.2.1 pro iPhone i iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *