Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Anker prodává 5-balení USB-C na blesky za pouhých 49,99 $, až 10 stop na délku

Anker prodává 5-balení USB-C na blesky za pouhých 49,99 $, až 10 stop na délku

Amazon je místo, kam jít ideální, pokud jste na trhu pro některé z nejdelších A nejlepší blesky kolem. Ideální nyní lidé v Amazonu používají pět anker bleskových šňůr s délkou 6 stop, 10 stop a 3 stopy za pouhých 49,99 $. Nemusíte zde zadávat žádné slevové kódy ani oříznout žádné poukazy na obrazovce. Stačí založit nákup tak, jak byste pro jakýkoli jiný produkt, a vaše nové šňůry budou s vámi v žádném okamžiku.

Amazon by obvykle prodal tento balíček pěti listů za přibližně 50 $, což z něj činí obchod, který má hodnotu 10 a 17% slevu na původní cenu. Umístěte však co nejdříve – Amazon neříká, kdy tato dohoda skončí. To naznačuje, že k tomu může dojít kdykoli, takže si brzy zavedete nákup, pokud si chcete být naprosto jisti, že vám nebude chybět.

KOUPIT: Anker USB-C na blesk (5-pack, 3ft *2pack+6ft *2pack+10 stop, certifikovaný MFI) od Amazonu: 49,99 $ | Původní cena: 59,99 $

Tyto bleskové šňůry budou snadno nabíjet váš iPhone, iPad a AirPods a Anker říká, že jsou dobré pro mnohem více než 12 000 ohybů. To naznačuje, že tyto šňůry nebudete muset nahrazovat tak rychle, jak byste mohli někteří jiní. A další délka poskytovaná 6 a 10-stopovými šňůry naznačuje, že můžete nabíječku umístit kdekoli.

Tyto šňůry opět nebudou k dispozici za tuto cenu dlouho – ujistěte se, že si tuto dohodu nyní zabalí, zatímco budete stále.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si soubor ISO Windows 11 Pro ISO bez produktu zásadní od společnosti Microsoft

Force Download Windows 11 Bezplatná upgrade Ideální nyní, tady je, jak [tutoriál]

Jak nainstalovat Windows 11 na Mac pomocí boot camp ještě dnes

Stáhněte si asistent instalace systému Windows 11 pro váš počítač

Jak zdarma upgradovat na Windows 11 z Windows 10

Jak vytvořit spouštěcí systém Windows 11 USB Flash Drive [Guide]

Útěk z vězení iOS 15.5 na aktualizaci stavu iPhone a iPad

Stáhnout: IOS 15.5 Final IPSW odkazy, soubory OTA spolu s vydáním iPados 15.5

Jak nainstalovat MacOS 12 Monterey Hackintosh na PC [průvodce]

Kodi 20 Nexus Apk Android Download a iOS IPA, spolu s verzí Windows a Mac Alpha 1

Jak opravit špatné vypouštění baterie iOS 15 [průvodce]

Apple si užívat EKG App Hack: Povolte mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *