Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Holman je nejlepšího dobrého přítele telefonu

Holman je nejlepšího dobrého přítele telefonu

Pojďme dostat něco rovného ideálního dopředu: to není moc elektroniky projektu. Je to však velmi kreativní 3D tisková úloha, která obsahuje některou elektroniku. [SJOWETT] Použitý zesilovač třídy DN-the-shelf D s vstupem Bluetooth pro vytvoření základního reproduktoru Bluetooth s subwooferem. Jak vidíte z obrázků, woofer je přesně termín používat, také.

Chytrý mechanický styl používá 3D tisk, stejně jako typický metrický PVC trubka. To je vynikající technika, stejně jako vyústila ve velmi čisté, stejně jako profesionálně vypadající stavět. Pokud nemáte jednoduchý přístup k metrickému potrubí, můžete vytisknout trubky, ale bude trvat déle, stejně jako nemusí vypadat spíše tak dobře.

Kromě chytrého stylu stejně jako PVC konstrukce, [SJOWETT] rovněž hodnotil velkou dohodu o levných zesilovačích, stejně jako doporučení, na které se dostanete. Zejména říká, že spousta desek, které se snažil izolovat vstup Bluetooth ze zvukového výstupu dobře dostačující, stejně jako došlo k výraznému kňučení do výstupního zvuku.

Viděli jsme spoustu dalších reproduktorových projektů, nicméně tohle má velký faktor “awwww”. Rádi bychom viděli Homan (jméno reproduktoru / štěně) Sport Někteří zvukově reaktivní osvětlení však možná to je budoucí posílení.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *