Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Zvednutá prkénka automaticky čerpá schématu cokoliv, co stavíte

Zvednutá prkénka automaticky čerpá schématu cokoliv, co stavíte

, pokud jde o elektronický design, prkénko je obvodem je zábavná část – tok kreativní šťávy, přicházejí části a jdi, jumpery staví do zamotaného nepořádku, ale je to Všechno stojí za to, když konečně přijde obvod. Pak přichází “Co jsem udělal?” Fáze, kde se dostanete do Backtrack přes okruh, abyste přesně dokumentovali, jak jste ho postavili. Kdyby byl jen lepší způsob.

Díky [Nick Bild], tam je ve formě “schematicko-matic”, jehož cílem je automatizovat procesní procesní dokumentaci. Trik používá prkénko, kde je každý sběrnicový bar připojen k IO pin na Arduino splatné. Program běží každým bodem na prkénku, běží test kontinuity, aby zjistil, zda je tam je propojka spojující. Program Python pak používá seznam připojení spolu s některými základními údaji o tom, kde jsou komponenty zapojeny do desky, pro generování schématu kicad.

[Nick] přiznává, že schémata jsou v tomto bodě surová, a že je to trochu nepohodlné odstranit některé komponenty, jako jsou ICS, z prdod, aby se zabránilo falešným čtením. Ale zdá se však jako jeden z těch věcí, kde se dostane 80% práce, které se provádí automaticky a starosti o zbytek později je velký výhra. Navíc můžeme vidět cestu dopředu na automatické sondování IC a také měření pasivních komponent. Ale i jak to je, je to úžasný nástroj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *